Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekty ogrodów. Mały ogród w stylu orientalnym

Tekst Jolanta Zdanowska, projekt ogrodu Izabella Rutkowska, wykonawca www.art-ogrody.pl

Duży taras to idealne miejsce na przyjęcia w letnie pogodne dni. Na co dzień zaś służy jako dodatkowy pokój - tu można wypić kawę lub uciąć sobie drzemkę.

Aranżacje ogrodów. Mały ogród w stylu orientalnym. Rozłożony drewniany leżak zaprasza amatorów słodkiego lenistwa
Aranżacje ogrodów. Mały ogród w stylu orientalnym. Rozłożony drewniany leżak zaprasza amatorów słodkiego lenistwa
Fot. Aneta Tryczyńska
Gospodarze domu uwielbiają przyjmować gości. Dlatego w ich ogrodzie zaprojektowano obszerny taras, gdzie można ustawić stół i urządzać przyjęcia. Ale i bez stołu przyjemnie się tu spędza czas w gronie znajomych, przysiadając na drewnianych schodkach.

Zobacz wszystkie zdjęcia ogrodu w stylu orientalnymSkrawek trawnika przed tarasem służy przede wszystkim kilkuletniej córeczce gospodarzy, która latem rozkłada tu swoje zabawki albo bawi się w przenośnej plastikowej piaskownicy.

Kompozycja roślinna utrzymana jest w klimacie orientalnym, ponieważ takie było życzenie właścicieli. Znalazły się tu zatem rośliny nawiązujące do tego stylu: klon palmowy o czerwonych liściach, bambusy, kosodrzewina. Reszta roślin to mało wymagające miniaturowe iglaki oraz byliny.PROJEKTOWANIE OGRODU - PODYSKUTJ NA FORUM >>

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o ogrodach: encyklopedia roślin, porady ekspertów, zdjęcia pięknych ogrodów w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład    Więcej o:

Skomentuj:

Projekty ogrodów. Mały ogród w stylu orientalnym