Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Aranżacja ściany w małym przedpokoju

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja i projekt wnętrza: Izabela Skorupka/Deko-racja.com Zdjęcia: Rafał Lipski

Od razu widać, że urządzając ten długi i wąski przedpokój, właściciele zwracali taką samą uwagę na jego estetykę i na funkcjonalność. W efekcie powstało wnętrze wygodne i miłe dla oka.

Całą ścianę od podłogi do sufitu zabudowano szafą z suwanymi drzwiami. Projektując taką zabudowę w trudnym do zagospodarowania wnętrzu, należy zwrócić uwagę, czy pozostanie przejście wystarczającej szerokości, tak by można było bezpiecznie przechodzić przez pomieszczenie, przenosić meble itp. (przyjmuje się, że absolutne minimum to 80 cm). Tutaj spełniono ten wymóg, dzięki czemu jest i wygodny ciąg komunikacyjny, i pojemne schowki. Oprócz szafy w PRZEDPOKOJU zmieściła się komoda na drobne części garderoby, których przechowywanie często przysparza problemów, oraz tradycyjny wieszak, idealny na wierzchnie ubrania domowników i gości.

Wnętrze wygląda bardzo DEKORACYJNIE, co jest przede wszystkim zasługą zdecydowanej kolorystyki. Zastosowano tu palącą czerwień (barwa frontów szafy), którą chłodzi błękit ścian. Wprowadzono też trzeci kolor - piaskowy (płytki gresu na podłodze), rozjaśniający i uspakajający całą kompozycję.

Skomentuj:

Aranżacja ściany w małym przedpokoju