Balkony całe w kwiatach

Kasia Milewska, Warszawa: Pelargonie obsypane kwiatami, koleusy o barwnych liściach, drzewko szczęścia i wiele aromatycznych ziół, a do tego (poniżej) dorodny oleander - taka roślinna oprawa odpowiada nie tylko nam, ale i naszym kotom.

Kasia Milewska, Warszawa: Pelargonie obsypane kwiatami, koleusy o barwnych liściach, drzewko szczęścia i wiele aromatycznych ziół, a do tego (poniżej) dorodny oleander - taka roślinna oprawa odpowiada nie tylko nam, ale i naszym kotom. (Fot. Kasia Milewska)

Latem stają się namiastką ogrodu, oazą zieleni, miejscem relaksu, szczególnie cennym, gdy na urlop trzeba poczekać. Właścicielom poprawiają samopoczucie, a miastu - urodę.

Zapraszamy do tej rubryki Czytelników, którzy chcieliby się pochwalić swoimi ogrodniczymi sukcesami. Prosimy o nadsyłanie e-mailem (magnolia@agora.pl) zdjęć roślin wraz z krótkimi opisami.

Dziękujemy Czytelnikom, którzy nadsyłają nam zdjęcia. Autorów opublikowanych prac nagrodzimy roczną prenumeratą Magnolii.

Poprzez przesłanie zdjęcia do redakcji jego autor oświadcza, że nie narusza ono przepisów prawa ani prawem chronionych dóbr osób trzecich, w tym praw do wizerunku, tj. że osoba znajdująca się na zdjęciu wyraziła zgodę na jego publikację oraz że autor jest w pełni uprawniony do nadesłania zdjęcia i udzielenia zezwolenia na jego zamieszczenie na łamach pisma na stronie internetowej.

e-ogrody na wideo

Zobacz także
  • Mebli i detali jest tu niewiele: stolik, krzesełko (z Ikei), kilka kwietników, donic i skrzynek na kwiaty, stylowy lampion... Wiejski ogródek na balkonie w bloku z wielkiej płyty. Marzenia się spełniają
  • Pelargonie bluszczolistne mają liście podobne do bluszczu - stąd ich nazwa. Ale wzrok przyciągają kwiaty o nieco wydłużonych płatkach. Najlepsze pelargonie na balkon
  • Jest tu wszystko, co potrzebne do relaksu: ława wymoszczona poduchami, stolik do odstawiania napojów, zasłonka (będąca też moskitierą), oświetlenie... A pod ścianą kwietnik z palety - lokum dla lawendy. Balkon w stylu morskim
Skomentuj:
Balkony całe w kwiatach
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX