Jesienne dekoracje z szyszek na 13 sposobów

AO
01.09.2016 12:58
A A A
JESIENNE DEKORACJE: Prosta i efektowna ozdoba. wystarczy pomalować końcówki szyszek. Do malowania można wykorzystać farbę akrylową, a nawet... lakier do paznokci.

JESIENNE DEKORACJE: Prosta i efektowna ozdoba. wystarczy pomalować końcówki szyszek. Do malowania można wykorzystać farbę akrylową, a nawet... lakier do paznokci. (fot. crafts.ly)

Jesienne dekoracje z szyszek wprowadzą do naszego wnętrza zapach lasu. Z szyszek można samodzielnie wykonać rozmaite ozdoby. Ich zrobienie nie jest trudne, ani kosztowne. Te ozdoby z szyszek cię zachwycą.

Jesienne dekoracje z szyszek to dobry sposób na powitanie nowego sezonu. Nie tylko ocieplą wnętrze, ale także poprawią nam nastrój w czasie chłodniejszych dni. Z szyszek można wykonać wiele dekoracji do wnętrz: wieńce, stroiki, ale też zawieszki w kształcie ptaków i ludzików - ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Do takich jesiennych dekoracji nie potrzeba wiele dodatkowych materiałów. Podstawowym narzędziem jest klej, ewentualnie farba i w zależności od projektu filc czy sznurek. Do ich wykonania możemy z powodzeniem zaangażować dzieci.

Samodzielnie wykonanymi dekoracjami z szyszek ozdobimy stół, komodę czy drzwi wejściowe. Niektóre z nich mogą nam z powodzeniem służyć także jako dekoracje świąteczne w okresie Bożego Narodzenia. W końcu ozdoby z szyszek często spotykane są na choinkach. Tego typu gotowe ozdoby są sprzedawane w wielu sklepach.

W galerii pokazujemy przykłady jesiennych ozdób z szyszek. Na ich podstawie można wykonać własne projekty. Te ozdoby będą mogły dekorować nasze wnętrza aż do końca zimy. W końcu szyszki stanowią częsty element stroików i dekoracji bożonarodzeniowych.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zobacz także
  • Jesienne dekoracje w home&you Jesienne dekoracje z polskich sklepów [CENY]
  • <B>Listopadowe i grudniowe wieczory są najdłuższymi w ciągu roku. Właśnie wtedy najwięcej czasu spędzamy w domu. Kiedy za oknem szaro i ponuro warto zadbać, aby miejsce naszego wypoczynku było jasne i kolorowe. Taki nastrój łatwo wprowadzimy nowymi dodatkami. </B>
<BR />Jesienią, nawet wciągu dnia, światło docierające do naszych domów jest zbyt słabe, można je wzmocnić dekoracyjnymi lampami. Salon: jesienna zmiana dekoracji
  • Piękna, złota jesień powoli robi się szara i przygnębiająca, ale w domu wciąż możemy otaczać się kolorowymi liśćmi oraz bawić w ciekawe jesienne aranżacje. <BR /> Dekoracje. Poduszka Jesienne Liście, 49 zł, pakamera.pl Dekoracje: żółty jesienny liść

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX