Panele ścienne Wall Key

Akademia sztukaterii
18.02.2015 17:48
A A A
Panele ścienne Wall Key dają duże możliwości efektownego zaaranżowania ścian

Panele ścienne Wall Key dają duże możliwości efektownego zaaranżowania ścian (Fot. Akademia sztukaterii)

Akademia sztukaterii wprowadziła do oferty panele ścienne do indywidualnej aranżacji ścian. Kolekcja paneli Wall Key to lekkie, kompaktowe i łatwe w montażu elementy, które można zestawiać ze sobą na ścianie w różnych konfiguracjach.
W skład kolekcji paneli ściennych wchodzi sześć różnorodnych paneli. Wykonano je z trwałego poliuretanu: Icon, Liquid, Cube, Domino, Wave oraz Bump. Zaprojektowane zostały przez cenionych designerów - Martina Bogaersa oraz Michaëla Bihaina - i umożliwiają stworzenie indywidualnych i oryginalnych wnętrz.

Boczne krawędzie paneli ściennych zeszlifowano dla perfekcyjnego wykończenia i zniwelowania widoczności łączeń niezależnie od sposobu montażu (w pionie, poziomie lub na skos). Biała matowa farba podkładowa gwarantuje optymalną przyczepności warstwy wykończeniowej w dowolnym kolorze - panele można pomalować na dopasowaną do wnętrza barwę.

Panele ścienne w modnym stylu

Akademia sztukaterii inspiruje do wykorzystania kolekcji paneli ściennych Wall Key w jednym z trzech modnych w tym sezonie stylów: Pure, Natural i Fun. Pierwszy z nich tworzy efekt prostoty i elegancji, szczególnie przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia, które wyeksponuje trójwymiarowość paneli. Drugi nawiązuje do natury - wystarczy sięgnąć po panele o strukturze przypominającej skały, fale lub korę drzewa (Liquid, Wave); najlepiej pomalować ścianę w kolorach ziemi. Styl Fun to propozycja dla odważnych, zabawa wielowymiarowością i kontrastami. Podkreślenie graficznych wzorów np. paneli Icon intensywnym kolorem lub kombinacją kolorów daje ciekawe złudzenia optyczne.

Proponowane aranżacje są tylko propozycjami i inspiracją. Nie wyczerpują możliwości aranżacyjnych paneli ściennych; efekt zależy tylko od wyobraźni. - Warto zindywidualizować swoje wnętrze -mówi Anna Rejniak, właścicielka Akademii sztukaterii. - Ściana może grać we wnętrzu pierwszoplanową rolę.

Ceny paneli ściennych Wall Key (brutto): 169 zł (Liquid, Wave, Cube) lub 197 zł (Icon, Domino, Bump) - za sztukę

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładZobacz także

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Krzysztof Dudzik

    Oceniono 1 raz 1

    Dla mnie osobiście wyjątkową dekoracją ścian są panele dekoracyjne 3D. Namówiłem żonę na panele od Loft Design System i był to strzał w 10. Polecam obejrzeć ich galerię na stronie loftsystem.pl/galeria/ i przekonać się jak takie panele wyglądają :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX