Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stal na dachu i elewacji stanowi idealną kompozycję

Artykuł sponsorowany

Branża dekarska stale się zmienia. Cały czas możemy mówić o poszukiwawczym głodzie, który prowadzi do odkrywania nowych rozwiązań, doskonale łączących stylowość z ekonomicznością. Za takie rozwiązanie uznawane jest zastosowanie blachodachówki modułowej, zarówno na dachu, jak i na elewacji. W tym artykule przybliżymy tę dekarską ideę.

Stal na dachu i elewacji stanowi idealną kompozycję
Stal na dachu i elewacji stanowi idealną kompozycję
Blachy Pruszyński

Domena nowoczesności, ikona modernizmu, znak ekonomiczności – takie imiona posiada dom ze stalowym dachem przechodzącym na elewację. Opisywany styl otrzymał nawet swoją nazwę, czyli NOWOWCZESNA STODOŁA. Dach zrealizowany zgodnie z tą ideą może pochwalić się doskonałym designem oraz montażową przystępnością. Pora spojrzeć na NOWOCZESNE STODOŁY wnikliwym okiem.

Wszystkie zalety związane z blachodachówkami

Blachodachówka ma to do siebie, że jej zalety widoczne są gołym okiem. Już jej wizualna strona wzbudza powszechne zachwyty, ponieważ producenci stawiają na interesujące wizualne efekty, które od lat przyćmiewają te, oferowane przez dachówki. Oferta blachodachówek została stworzona tak, by usatysfakcjonować miłośników tradycyjnych rozwiązań, jak i tych pragnących nowoczesnych dekarskich idei. Idealnym pomysłem dla fanów sprawdzonych i mających pewne miejsce w historii budownictwa rozwiązaniem są blachodachówki cięte na wymiar. Odwołują się one do tradycji dachówek ceramicznych oraz betonowych, które do dziś są bardzo cenione przez niektórych inwestorów. Z kolei doskonałym materiałem dla miłośników modernistycznego minimalizmu wydaje się być blachodachówka modułowa. W ofercie Blachy Pruszyński znajdziemy kilka wspaniałych modeli takiej blachodachówki, takich jak TIGRA czy PŁASKA PLUS.

Jak wybierać blachodachówkę, by cały czas zachwycała nas ona swoją prezencją oraz odznaczała się trwałością? Przede wszystkim powinniśmy postawić na powłoki ochronne najwyższej jakości, które nie tylko pozytywnie wpłyną na aspekty dachowej defensywy, ale także nadadzą pokryciu wizualnego kunsztu. Największy wskaźnik skutecznej ochrony posiadają powłoki poliuretanowe. Dodajmy do tego fakt, że przysługuje na nie bardzo długa gwarancja (aż do 50 lat).

Panel dachowy na rąbek Blachy Pruszyński kolor grafit
Panel dachowy na rąbek Blachy Pruszyński kolor grafit
Blachy Pruszyński
Rąbek 4 profile
Rąbek 4 profile
Blachy Pruszyński

Blacha doskonała na pokrycie i świetna na elewację

Coraz częściej możemy być świadkami jednoczesnego zastosowania blachy na pokryciu dachowym oraz elewacji. Opisywana idea kojarzona jest ze stylem industrialnym, ponieważ silnie trzyma się jego ram, stawiając na różne odcienie szarości oraz na matową czerń i antracyt. Każdy rodzaj blachy daje zupełnie inny wizualny efekt.

Panel dachowy KARO jest propozycją, która zachwyci miłośników nietypowych aranżacji. Efekt wizualny oferowany przez KARO przypomina rybią łuskę, co może być sporą zachęta dla wszystkich, którym dobrze kojarzy się morze.
Blacha trapezowa również daje ciekawe rezultaty na elewacji. W tym przypadku mówimy o efekcie podłużnych, równomiernie ciągnących się pasów, cechujących się trapezowym wgłębieniem. Propozycja ta, cały czas budzi ogromne zainteresowanie wśród inwestorów.

Dla zainteresowanych dachami bezokapowymi, rekomendujemy wybór paneli z blachy stojącej NA RĄBEK. Są one montowane na dachu oraz ścianach szczytowych. Ten rodzaj aranżacji można uznać za czołowego przedstawiciela idei NOWOCZESNEJ STODOŁY.

Na koniec zostawiliśmy sobie omówienie profilu falistego, który oferuje wspaniale prezentujący się na elewacji efekt. Fala niemal na każdym zrobi wrażenie, ponieważ odznacza się wizualną powściągliwością oraz cechuje się tym, że jest zawsze w modzie.

Jednego możemy być pewni, gdy zdecydujemy się na użycie blachy na dachu oraz elewacji, uda nam się stworzyć dom wobec, którego nikt nie przejdzie obojętnie. Wielowymiarowość oraz światłocień przyczyniają się do tego, że wiele osób stawia na opisywane rozwiązanie. My też pragniemy je serdecznie polecić naszym klientom. W ofercie Blachy Pruszyński znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań takich użycia blachy na dachu i elewacji.

Przychodnia lekarska w Czyżewie, Panele REGLE
Przychodnia lekarska w Czyżewie, Panele REGLE
Blachy Pruszyński
    Więcej o:

Skomentuj:

Stal na dachu i elewacji stanowi idealną kompozycję