;

Ile to kosztuje

Zaprawy:

  • cementowe - ok. 90 z/kg;

  • gipsowe - ok. 150 z/kg.

    P造ty jastrychowe:

  • gipsowo-kartonowe - ok. 60 z/m2;

  • gipsowo-w堯knowe - ok. 50 z/m2.

    U這瞠nie:

  • zaprawy - ok. 10 z/m2;

  • suchego jastrychu - ok. 15 z/m2.

  • ZOBACZ TE WIDEO

    Skomentuj:
    Ile to kosztuje
    Zaloguj si

    Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX