Ściany w kuchni nad blatem: co zamiast płytek? [przegląd materiałów, ceny!]

23.12.2014 09:02
Wybór szkła bezpiecznego jest szczególnie wskazany, gdy będzie ono zamocowane do ściany za pomocą elementów dystansowych, które odsuwają je od ściany

Wybór szkła bezpiecznego jest szczególnie wskazany, gdy będzie ono zamocowane do ściany za pomocą elementów dystansowych, które odsuwają je od ściany Fot. Sylwester Rejmer

Ścianę w kuchni nad roboczym blatem można wykończyć niemal dowolnie. Trzeba tylko pamiętać, że poza wyglądem i ceną materiału liczą się też jego właściwości, bo miejsce to jest szczególnie narażone na zabrudzenia.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (25)
Ściany w kuchni nad blatem: co zamiast płytek? [przegląd materiałów, ceny!]
Zaloguj się
 • pawel.lewski

  Oceniono 93 razy 89

  Biorąc pod uwagę idiotyczne ceny szklanych płytek (szkło jest robione z piasku), Żeromski nie miałby szans na realizację mitu o szklanych domach.

 • antonow2

  Oceniono 57 razy 53

  Betonowe plyty jak na zdj. 8 - porowate, zupelnie nie praktyczne w kuchni . Utrzymanie tego w czystosci jest niemozliwe.

 • sonix24

  Oceniono 37 razy 21

  Tapeta na 3 slajdzie wręcz szkaradna, przyprawia o wymioty.

 • krolowa-mroku

  Oceniono 33 razy 11

  Tak ohydnych ścian jak na fotce 8 dawno nie widziałam. Podobnie jak mebli ze zdjęcia nr 6.

 • coelka

  Oceniono 8 razy 6

  Płytki są chyba jednak najbardziej praktyczne, jakies szkło to wszystko widać plamki i jakis brud, moz\na porysować , płytki sie czysci nawet czyms mocniejszym bez problemu.do wykończeń drewnianych ani w kuchni ani w łazience, w kuchni mogłaby być podłoga panele /drewno ale nic więcej nie jestem przekonana. Koleżanka ma drewniane wykończenie przy umywalce blat i niby zabezpieczone to było odpowiedni a jednak drewno to drewno i są z tym problemy, namaka, pęcznieje a drogie te impregnaty były ze masakra.no i wszystkim ,szczególni8e mającym dzieci odradzam szafki w kuchni bez uchwytów. W ogóle nie jest to praktyczne za każdym razem żeby otworzyć trzeba palcami przycisnąć i zostają odciski, albo człowiek by ciągle ze ścierką latał i to przecierał a jak się tydzień odpuści , to po tygodniu takiego dotykania już trzeba się narobić. a przy dzieciach, które ciągle coś wyciągają z szafek to już zarobić się można. Niepraktyczne to jest bardzo a szafki z uchwytami tez są przecież ładne i łatwiejsze w sprzątaniu.Zawsze trzeba takie rozwiązania tez brać pod uwagę z praktycznością łącząc.

 • maxim-sn

  Oceniono 6 razy 4

  koszmar

 • zaprojektujemy

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedyś tafla szkła, teraz chyba częściej wypierana przez cegłę, czy tworzywa cegłopodobne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX