Wydanie specjalne magazynu "Dom&Wnętrze" już w kioskach

red.

Polecamy wydanie specjalne "Kuchnia i Łazienka". W numerze piękne, praktyczne i idealnie zaprojektowane kuchnie i łazienki, aranżacje w różnych stylach, trendy oraz porady i nowości rynkowe.

Wydanie specjalne
Wydanie specjalne
mat. własne

Ilu ludzi, tyle przepisów na ulubione dania. Ilu ludzi, tyle przepisów na ulubioną kuchnię. Wybieramy styl, w jakim ma być urządzona - retro, vintage, nowoczesny lub klasyczny, wybieramy urządzenia i oświetlenie. I każdy, powtarzam, każdy z nas ma swoje wyobrażenie kuchni idealnej. Stąd wydanie specjalne magazynu "Dom&Wnętrze" poświęcone kuchniom i łazienkom. Skąd obecność tych drugich? Ano stąd, że pracowity czas spędzony w kuchni najczęściej chcemy odreagować w łazience. Ostatnio przypominają one bardziej pokoje kąpielowe niż miejsca zabiegów higienicznych, więc urządzamy je równie starannie jak salon. Dlatego pokazujemy inspirujące wnętrza łazienkowe w różnych stylach. Wierzymy, że pozwolą rozwinąć wyobraźnię i stworzyć miejsce jak ze snów, w którym będziemy mogli naprawdę się zrelaksować.

Naszym zdaniem sprawdzony przepis na urządzanie kuchni i łazienki to: garść inspiracji, konkretne informacje, sprawdzone rozwiązania. To wszystko znajdziecie w naszym magazynie!

    Więcej o:

Skomentuj:

Wydanie specjalne magazynu "Dom&Wnętrze" już w kioskach