Świece zapachowe Yankee Candle - na czym polega ich fenomen?

Karolina Mucha/ KJ-Ż
18.07.2018 10:00
Są znane na całym świecie - mają je blogerki i celebryci, często widnieją na zdjęciach w portalach społecznościowych. O czym mowa? Yankee Candle - świece i woski zamknięte w szkle to fenomen na całym świecie! Sprawdziliśmy, dlaczego cieszą się taką popularnością.

Yankee Candle to producent znany na całym świecie. Jego świece zapachowe i woski cieszą się ogromną popularnością. Historia tych świec zaczęła się w Boże Narodzenie na przełomie lat 1969-1970. Młody chłopak nie miał pieniędzy na prezent świąteczny dla swojej mamy, dlatego postanowił wytopić dla niej świecę ze swoich kredek. Świeca zachwyciła sąsiadkę, tak rozwinęła się produkcja świecy w szkle.

Świece zapachowe Yankee Candle

Każda świeca Yankee Candle to niebanalna kompozycja zapachów. Nazwy świec, takie jak: delikatny kocyk, powietrze, kraniec tęczy czy malinowy sorbet pobudzają nasze zmysły i wyobraźnię, przywołując najpiękniejsze wspomnienia.

Świece zapachowe Yankee Candle/ fot. instagram.com@yankeecandleeu/ mat. partnera/ kolaż Avanti24
Świece zapachowe Yankee Candle/ fot. instagram.com@yankeecandleeu/ mat. partnera/ kolaż Avanti24

Na czym polega fenomen świec Yankee Candle? Na niesamowitym designie, który wpisuje się we wnętrza w każdym stylu. Ich zapach jest wyrazisty, długotrwały i autentyczny. Produkty światowej marki to najwyższa jakość zamknięta w szklanym słoiczku. Posłużą przez długi czas, dlatego warto zainwestować w świecę Yankee Candle.

Woski zapachowe Yankee Candle

Woski Yankee Candle/ fot. instagram.com@yankeecandleeu/ materiały partnera/ kolaż Avanti24
Woski zapachowe Yankee Candle/ fot. instagram.com@yankeecandleeu/ materiały partnera/ kolaż Avanti24

Jeśli "zwykła" świeca zapachowa nie pasuje do twojego wnętrza, wybierz równie efektowne i pięknie pachnące woski. Aromatyczna esencja zamknięta jest w małym opakowaniu, które dzięki specjalnemu kominkowi, stanie się doskonałą ozdobą twojego salonu lub sypialni. To także wspaniały pomysł na prezent!

Zobacz także
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • lewaczka_z_fejsbuczka

  Oceniono 67 razy 55

  Jeśli trzeba ludziom wmawiać, że coś jest "NIESAMOWITE" (design, w tym wypadku) to znaczy, że... Ne jest ani trochę. I faktycznie nie jest.

 • amel.ka

  Oceniono 52 razy 46

  no nie powiem, spoko sa te swiece, wydajne i ladnie pachna (dostalam w prezencie taka mala), ale ich cena powala. Perfidna reklama

 • zajacpo

  Oceniono 46 razy 38

  Myślałam, że ich fenomen wynika z ceny.

 • Oceniono 27 razy 19

  Fenomen, polega chyba na tym że ludzie mimo niektórych badań wskazujących na to iż, opary z nich mogą być rakotwórcze wciąż je kupują. strona: 06/16/2015 huffingtonpost "The Big Problem With Scented Candles"

 • anette444

  Oceniono 17 razy 15

  Bez sensu.

 • Dominik Krupczak

  Oceniono 15 razy 9

  To jest artykuł typu, jak zostać frajerem i kupić świece za 120 zł

 • picanro

  Oceniono 4 razy 4

  Być może ładnie pachną ale te słoiki i etykiety na nich są tak tandetne, że skutecznie powstrzymują mnie od zakupu.

 • mrowkaa7

  Oceniono 8 razy 0

  Kupuję od lat i mam sporo wosków i zawsze co najmniej kilka dużych świec w szkle. Tanie nie są ale uważam, że za taką jakość naprawdę warto. Pachnie dosłownie cały dom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX