Tapety i fototapety 3D na ścianę. Sposób na efektowne ściany

24.07.2017 12:35
Tapeta 9587-73 Pikowana Skóra, oretytapety.com, 59 zł

Tapeta 9587-73 Pikowana Skóra, oretytapety.com, 59 zł (mat. prasowe)

Tapety i fototapety 3D to sposób na oryginalną dekorację ścian. Nie tylko wyglądają efektownie, ale także sprawiają, że wnętrze wydaje się większe. Dzięki takim tapetom ściany w twoim domu nabiorą charakteru.

Czym wykończyć ściany? Jeszcze do niedawna możliwości były ograniczone do farb, płytek lub tapet. Teraz do dyspozycji mamy również efektowne tapety 3D i fototapety z łudzącymi wzrok nadrukami. Odpowiednio dobrane mogą całkowicie odmienić wnętrze.

Ściany w trzecim wymiarze

Tapety 3D od tradycyjnych różnią się rodzajem nadruku. Tutaj obraz sprawia wrażenie trójwymiarowego, jakby "wychodził" ze ściany, bądź się w nią "wcinał". Może to być nadruk przedstawienia realistycznego, np. krajobrazu, bądź abstrakcyjnego, np. zwielokrotnionych kwadratów. Nadruk możemy wybrać z szerokiej oferty producentów, jak również stworzyć sami, np. przynosząc do skopiowania własne zdjęcie. Czasem jednak lepiej zaufać specjalistom i wybrać wzór z dostępnej oferty rynkowej.

Tapety i fototapety 3D są dobrym rozwiązaniem do małych wnętrz. Dobrze dobrany nadruk może sprawić, ze wnętrze wyda się większe i przestronniejsze. Projektanci wnętrz często stosują ten trik w małych łazienkach. Odpowiednią wodoodporną fototapetę umieszczają na ścianie na wprost drzwi. Wówczas pomieszczenie sprawia wrażenie dużo większego.

Dzięki wielości wzorów tapet i fototapet z efektem trójwymiarowości można je dobrać do wnętrza w każdym stylu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Panele Pure Wood Collection Jak niebanalnie wykończyć ściany?
  • Panele zasłonowe. Zazwyczaj montowane są tak, aby zasłaniały okna. Ale stanowią też świetną dekorację ścian, a do tego mobilną. Można je przesuwać na szynach zamontowanych do ścian lub podłogi. 12 pomysłów na pustą ścianę w salonie
  • <B>Cegła.</B> Ceglane ściany pasują nie tylko do salonów tradycyjnych, rustykalnych czy industrialnych - doskonale podkreśli również wystrój wnętrz współczesnych, a nawet glamour. Modne dekoracje ścian. 14 pomysłów na wykończenie ściany
Skomentuj:
Tapety i fototapety 3D na ścianę. Sposób na efektowne ściany
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX