Ubezpieczenie domu i mieszkania

 • Dom gotowy na wszystko? Sprawdź, czy twoje ubezpieczenie też tyle daje

  Dom gotowy na wszystko? Sprawdź, czy twoje ubezpieczenie też tyle daje

  Dom to nie tylko budynek i jego wyposażenie, ale istotna strefa naszej prywatności. Chcąc ją chronić, zastanówmy się również nad odpowiednim ubezpieczeniem.

 • Dom pod osłoną lasu

  Ubezpieczenie domu: jak wybrać dobrą ofertę

  Piękna pogoda i wakacyjny spokój mogą być łudzące. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, kraj nawiedzały wichury i intensywne opady deszczu. Po raz kolejny okazuje się, że większość domów nie jest ubezpieczonych od powodzi, ani od innych zdarzeń losowych. A przecież ubezpieczenie domu nie jest ani najdroższe, ani szczególnie skomplikowane przy jego realizacji.

 • pożar

  Dom bezpieczny: jak uniknąć pożaru

  Żebyśmy się nie wiadomo, jak starali, bezpieczeństwo domu zależy również od zdarzeń losowych. Możemy jednak minimalizować ryzyko ich wystąpienia i starać się ograniczyć ich potencjalny przebieg. Czasami właśnie taka zapobiegliwość wpływa na to, że zły los nas nie doświadcza - pożarem, włamaniem czy zalaniem wodą. Zacznijmy od ognia...

 • Polacy wciąż niechętnie korzystają z dobrowolnych ubezpieczeń. A warto się do tego przekonać i wykupić jedno z nich, jak choćby ubezpieczenie mieszkania.

  Mądry Polak... przed szkodą, czyli ubezpiecz się!

  Jak najlepiej zabezpieczyć swój dom lub mieszkanie? Odpowiedź jest prosta - ubezpiecz je.

 • Powodzie, wichury, śnieżyce i inne nieszczęścia - ich skutki "złagodzi" nam odpowiednio dobrana polisa ubezpieczeniowa.

  Ubezpieczenie domu - od wichury, powodzi...

  Po wichurach, które uszkodziły dachy sąsiadów, chcę ubezpieczyć swój dom. Na jaką sumę powinienem go ubezpieczyć, żeby w razie zerwania dachu nie dostać odszkodowania jedynie w wysokości jednej czwartej rzeczywistych kosztów poniesionych na jego remont?

 • 8358125 https bi

  Dom ubezpieczony

  Ubezpieczenie domu to najlepszy sposób jego zabezpieczenia. Polisa gwarantuje uzyskanie odszkodowania, a co za tym idzie, pomaga zlikwidować skutki większości losowych sytuacji, jakie mogą się wydarzyć.