Metamorfoza pokoju bliźniaków

Elżbieta Błasikiewicz projekt i stylizacja: Iza Szewc/Fabryka Nastroju

Bliźnięta Maja i Marcin mają wspólne zainteresowania, podobne zdanie na wiele spraw i zbliżony gust. Są jednak dwoma odrębnymi osobowościami, co zostało podkreślone w wystroju ich pokoju.

pokój dziecięcy, metamorfoza wnętrz
PO ZMIANIE. Pokój był tak zagracony pudłami i różnymi mało funkcjonalnymi meblami, że nie było gdzie wstawić biurek dla Mai i Marcina, którzy wkrótce pójdą do szkoły. Projektantka zaproponowała radykalne zmiany. Dwa łóżka zastąpiła jednym piętrowym, dzięki czemu powstało miejsce na wygodny kąt do nauki, a większość regałów - pojemnymi szafami z przesuwanymi drzwiami. Całkowicie odmieniła również kolorystykę wnętrza. Dzieci jednogłośnie wyraziły zachwyt.
MONIKA FILIPIUK-OBALEK

Pokój był tak zagracony pudłami i różnymi mało funkcjonalnymi meblami, że nie było gdzie wstawić biurek dla Mai i Marcina, którzy wkrótce pójdą do szkoły. Projektantka zaproponowała radykalne zmiany. Dwa łóżka zastąpiła jednym piętrowym, dzięki czemu powstało miejsce na wygodny kąt do nauki, a większość regałów - pojemnymi szafami z przesuwanymi drzwiami. Całkowicie odmieniła również kolorystykę wnętrza. Dzieci jednogłośnie wyraziły zachwyt.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Metamorfoza pokoju bliźniaków