Anna Wendzikowska pokazuje pokój córki

Elżbieta Błasikiewicz, projekt i stylizacja: Anna Olga Chmielewska/HolArt Studio

Anna Wendzikowska na pokój swojej malutkiej córki Kornelii przeznaczyła pokój, w którym pierwotnie miał być gabinet. Wnętrze zostało dostosowane do potrzeb malucha. Jednak nie zobaczymy tam różowych mebli i przesłodzonych dekoracji.

Anna Wendzikowska, córka Anny Wendzikowskiej
Komoda ze zdejmowanym przewijakiem - kiedy ten przestanie być potrzebny, łatwo?będzie go?zdemontować, nie?wymie-niając całego mebla
Anna Tyczynska

Popularna dziennikarka Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak, wokalista zespołu Audiofeels, pokazali pokój swojej córki - małej Kornelii. Dziewczynka przyszła na świat w połowie stycznia tego roku. Przeprowadzali się do nowego mieszkania, okazało się, że za kilka miesięcy urodzi im się dziecko. Na szczęście mieli pokój, który mogli przeznaczyć dla malucha. Co prawda planowali urządzić w nim gabinet, ale zmiana przeznaczenia nie stwarzała kłopotu. Problemem natomiast było funkcjonalne zagospodarowanie tak malutkiego (zaledwie siedmiometrowego!) pomieszczenia - do tego fachowa pomoc okazała się niezbędna. Projektantce udało się zmieścić wszystkie meble potrzebne i dziecku, i opiekującym się nim rodzicom, udekorowała również wnętrze, ożywiając jego zbyt poważny wystrój.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Anna Wendzikowska pokazuje pokój córki