Aranżacja łazienki w sześciu stylach. Wybierz coś dla siebie

Szukasz pomysłu na urządzenie łazienki? Mamy coś dla ciebie. Sześć aranżacji łazienek. Zainspiruj się nimi, zajrzyj też do naszych butików. Znajdziesz tam baterie, wanny, umywalki i akcesoria łazienkowe. Większość to nowości z polskich sklepów.

Elegancka łazienka

Tak naprawdę każda figura geometryczna dobra jest na relaks. Każda, bo z lanego marmuru można wyrzeźbić wannę w dowolnym rozmiarze i kształcie. Ta, coraz bardziej popularna mieszanka poliestrowych żywic i kruszonego marmuru, jest niezwykle plastyczna. Pamiętajmy, że wolno stojąca wanna wymaga dużej przestrzeni. Taka okrągła biała misa wspaniale zaprezentuje się w lofcie.

www.inbani.com

Minimalizm w łazience

O tym, że miedź jest modna nie trzeba nikogo przekonywać. Święci triumfy w świecie wnętrz już kolejny sezon i wciąż się nie nudzi. Prawdziwym hitem są umywalki i wanny osadzone na prostych, stalowych stelażach. To idealne rozwiązanie do minimalistycznych wnętrz. Kąpiel w wannie, która unosi się pół metra nad ziemią to czysta rozkosz.

www.bette.de

Łazienka naturalnie

Naturalne drewno i innowacyjna ceramika projektu Philippe'a Starcka to cechy charakterystyczne dla nowej kolekcji Cape Cod. Słynący z pięknych plaż i dzikiej roślinności region w Nowej Anglii zainspirował projektanta do stworzenia łazienki, która zacierałaby granice pomiędzy wnętrzem a naturą. Drewno z odciśniętymi śladami czasu, gołębie szarości i biel. Zachwycająco proste i czyste.

www.duravit.pl

aranżacja łazienki aranżacja łazienki Fot. serwisy prasowe firm

Nowoczesność w łazience

Tu wszystko zostało zaprojektowane z wielką precyzją. Począwszy od kabiny prysznicowej ze szkła i marmuru, na idealnie uformowanej kostce mydła kończąc. Piękna jest podłoga w geometryczne wzory, ale niezaprzeczalnie bohaterem numer jeden jest ruchomy prysznic Closer. Brakuje tylko, żeby podczas kąpieli emitował światło, bo wygląda jak nowoczesna lampa.

www.zucchettikos.it

Łazienka z klasyką w tle

Tapeta na ścianie imitująca dzieło barokowego mistrza niewątpliwie zwraca uwagę, ale jest tylko tłem dla innego włoskiego dzieła. Wanna Celine z żywicznego marmuru marki Devon & Devon, z delikatnie zaokrąglonym rantem wygląda jak alabastrowa rzeźba. Posadzka z czarno-białej mozaiki dodaje jej szyku. Dopełnieniem całości może być już tylko bateria w stylu retro. Nic więcej nie trzeba.

www.devon-devon.com

Szlachetny luksus

Kolekcja Axor Citterio zaprojektowana przez włoskiego projektanta Antonio Citterio czyni z łazienki coś więcej niż miejsce codziennych ablucji. Tutaj wszystko jest szlachetne: piękne marmury, ponadczasowe drewno, komfortowe meble i precyzyjnie zaprojektowana armatura o elegackich, klasycznych liniach. Łazienka w najdoskonalszym wydaniu.

www.hansgroge.pl

Więcej o: