Leroy Merlin zaskakuje nowościami. Bardzo stylowe dodatki do wnętrz

red.

Na początku września we wszystkich sklepach Leroy Merlin pojawią się produkty do dekoracji i wyposażenia domu z nowej, jesiennej kolekcji. Znajdziemy w niej wiele pozytywnych zaskoczeń.

Leroy Merlin, dekoracje wnętrz
fot. mat. prasowe

Market budowlany Leroy Merlin coraz bardziej rozwija swój dział dekoracji wnętrz. Nowa, jesienna kolekcja zaskakuje pięknymi i stylowymi dodatkami.

Nie trzeba zmieniać całego wystroju wnętrza, podobnie jak nie warto wymieniać całej zawartości szafy, aby podążać za trendami  - przekonują przedstawiciele sklepu. Wystarczy kilka dekoracyjnych przedmiotów; nastrojowa lampa, wielobarwne poduszki w geometryczne lub roślinne wzory, dywan o zdecydowanej kolorystyce, aby odświeżyć wygląd domu i nadać mu nowy „look”. A dla tych, którzy nie obawiają się eksperymentów i odważnie podążają za modą Leroy Merlin proponuje domowe sprzęty, dekoracje ścienne, trójwymiarowe glazury i gresy w nowej, kolorowej odsłonie. 

Na szczególną uwagę zasługują:
- Dywany w geometryczne wzory jak np. wielobarwny dywan HERMES o wymiarach 165 x 235 cm, który doskonale komponuje się z gładkimi żółtymi, czerwonymi, niebieskim czy brązowymi poduszkami.
- Stojące i wiszące lampy w różnych odcieniach nasyconej czerwieni, z metalu, porcelany, szkła, tkanin jak np. stojąca lampa LOARA (szkło, 60 W, 42 x 25 cm), wisząca lampa ORBITA (aluminium/żeliwo/szkło, 60W, 23 x 120 cm), lampa biurkowa LED SWAN z funkcją ściemniania (metal/tworzywo sztuczne, 6,5 W, 17 x 22 38 cm).
- Zlewozmywaki FEN o wymiarach 16 x 76 cm, wykonane z naturalnego granitu w kolorze beżowym.
- Glazury i gresy ścienne i podłogowe w różnych kolorach i wzorach jak np. imitująca morskie fale glazura ścienna JOY WAVE w kolorze ciemnoniebieskim, o wymiarach 22,3 x 44,8 cm i grubości 1 cm).

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Leroy Merlin zaskakuje nowościami. Bardzo stylowe dodatki do wnętrz