Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Black Red White z nową kolekcję mebli, która zmienia się razem z rodziną

red.

Polski producent mebli przedstawił nową kolekcję Possi Light. Meble z serii można w łatwy sposób personalizować. Black Red White zapewnia, że jest to system, który zmienia się i rośnie razem z rodziną.

Kolekcja mebli Possi Light Black Red White
Kolekcja mebli Possi Light Black Red White
fot. Black Red White

Meble Black Red White z kolekcji Possi Light dają nieskończoną ilość możliwości kreowania własnego wnętrza - zapewnia producent. W skład kolekcji wchodzą szafki, półki, komody i witryny, które można zestawiać w najróżniejszych konfiguracjach.  Poszczególne elementy są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i oraz kolorów. Daje to ogromne możliwości w aranżacji wnętrz od kawalerek po rodzinne domy. Przykładowo jedną z szafek Possi Light możesz zaprojektować aż na 46 milionów sposobów! Jak? Klient do dyspozycji ma - 3 kolory korpusów, 40 kolorów frontów, 4 warianty nóżek oraz stylowe drewniane wstawki. Daj się ponieść wyobraźni, łącz, zestawiaj i baw się możliwościami. Decyzję jak ma finalnie wyglądać mebel podejmuje klient. 

Kolekcja Possi Light zyskała nowoczesny i uniwersalny wygląd, który powinien zaspokoić różne gusta Polaków. System ma subtelną linią, którą akcentują delikatnie zaokrąglone brzegi drzwi i szuflad.

Kolekcja modułowych mebli od Black red White pozwala także na systematyczne dokupowanie nowych elementów i rozwijanie dotychczasowej aranżacji. Meble są dedykowane do salonów, ale także pokoi dziecięcych i młodzieżowych, a także przedpokoi.

Ceny poszczególnych elementów kolekcji oscylują od 60 do 2000 zł.

ZOBACZ KOLEKCJĘ POSSI LIGHT OD BRW >>

 

Skomentuj:

Black Red White z nową kolekcję mebli, która zmienia się razem z rodziną