Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości do wnętrz z Lidla. Dyskont zaskakuje pięknymi rzeczami w przystępnych cenach

red.

Lidl stopniowo rozszerza swoją ofertę o odzież i produkty gospodarstwa domowego. Teraz na półki sklepowe mają trafić atrakcyjne elementy wyposażenia wnętrz. Kuszą nie tylko wyglądem, ale i cenami.

Lidl: Szklane deski do krojenia, 2 szt. 50 x 30 cm, 29,99 zl
Lidl: Szklane deski do krojenia, 2 szt. 50 x 30 cm, 29,99 zl
fot. Lidl

Niemiecka sieć znana jest z niedrogiego asortymentu spożywczego. Stopniowo sklep wprowadza do swojej oferty także produkty z innych branż. Na nadchodzący tydzień Lidl przygotował bogaty asortyment produktów do wyposażenia wnętrz. Proponowane rzeczy zaskakują atrakcyjnym wyglądem i przystępnymi cenami.

Małe AGD z Lidla

Od poniedziałku 29 sierpnia w Lidlu będzie można kupić m.in. małe AGD w stylu retro w pastelowych kolorach marki tej sieci - Silver Crest. Wśród nich będzie toster za 89,90 zł, czajnik elektryczny w tej samej cenie i rozdrabniacz za 64,90 zł. Wszystkie wymienione produkty dostępne będą w trzech pastelowych kolorach obudowy oraz w kolorze czarnym. Od Silver Crest będzie także dostępny piekarnik elektryczny z funkcją grilla za 149 zł oraz kuchenka elektryczna z dwiema płytami grzewczymi za 99 zł. Można będzie także zapolować na stację parową marki Tefal za 299 zł, czy żelazko Singer za 75 zł.

Gazetka Lidla
Gazetka Lidla
mat. prasowe

Ładnie i tanio w Lidlu

Lidl w swojej ofercie ma także drobne elementy wyposażenia do kuchni i łazienki, a także służące przechowywaniu. Szczególnie warto zwrócić uwagę na obrotowy stojak na buty o regulowanej wysokości od 240 do 280 cm za jedyne 79 zł.

Proponowane przez Lidl produkty wyróżniają się nie tylko przystępnymi na polską kieszeń cenami, ale też walorami estetycznymi. Szczególnie dobre wrażenie robi kolekcja AGD w stylu retro. Nie traci przy tym jakość. Posiadacze sprzętów marki Silver Crest w wypowiedziach na forach internetowych podkreślają, że jest to sprzęt dobrej klasy, szczególnie jeśli bierze się pod uwagę stosunek ceny do jakości.

ZOBACZ, NA CO WARTO ZAPOLOWAĆ W LIDLU >>

Skomentuj:

Nowości do wnętrz z Lidla. Dyskont zaskakuje pięknymi rzeczami w przystępnych cenach