Wnętrza: wiosenna sypialnia Eduardo Arugi

Różne faktury, wzory w niebieskich odcieniach świetnie komponują się z beżem ścian. Dzięki temu połączeniu wnętrze staje się ciepłe i przytulne.

Różne faktury, wzory w niebieskich odcieniach świetnie komponują się z beżem ścian. Dzięki temu połączeniu wnętrze staje się ciepłe i przytulne. (fot. eduardoarruga.com)

Wiosenny nastrój, powietrze przesycone zapachem kwiatów i te kolory! Sypialnia, którą zaprojektował Eduardo Aruga to wspaniała inspiracja na nadchodzącą porę roku.
Łóżko spoczywa na ścianie, że nie osiąga pułapu, sprytnie dzieląc część sypialną z miejsca. Eduardo Arruga wieku dał mu wygląd, który pasuje dobrze z zabytkowymi lustrami i biurko.Płonący kominek wydaje się doskonale łączą w tym bardzo romantyczna atmosfera.Naturalnym akcentem wnętrza również pochodzi z ręki małe bukiety róż i kwiaty, tworząc atrakcyjne punkty światła i koloru. Jakie są szczegóły osobiście najbardziej podobają?

Pięć dużych okien, wysokie drewniane stropy i duża garderoba sprawiają, że pokój ma romantyczny charakter i łatwo się  w nim zrelaksować. Eduardo Arruga nadał sypialni wygląd i styl do którego świetnie pasują zabytkowe biurko i lustra.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ>>

dom i wnętrze na wideo

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Wnętrza: wiosenna sypialnia Eduardo Arugi
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX