Mieszkanie w beżach i szarościach

red.

Jasne kolory i dużo drewna. Zaglądamy do 60-metrowego mieszkania, inspirowanego latami 50. i skandynawskim stylem.

mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, skandynawski styl
Wiz. int2architecture.ru

Musimy Wam się przyznać, że bardzo lubimy projekty rosyjskiego biura INT2 Architecture. Chociaż są to tylko wizualizacje, każdy szczegół jest tu bardzo dokładnie przemyślany.

Dziś zaglądamy do 60-metrowego mieszkania w Petersburgu. Zostało one zaprojektowane dla pary młodych ludzi, ceniących sobie wzornictwo z połowy XX wieku. Właściciele chcieli, aby ich mieszkanie było ciepłe, przytulne i pełne jasnych kolorów.

Architekci wykorzystali meble z lat 50. i wpletli je w nowoczesne, pełne geometrycznych wzorów, inspirowane skandynawskim stylem wnętrze. Powstała jasna i niebanalna przestrzeń.

mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, skandynawski stylWiz. int2architecture.ru

Mieszkanie składa się z długiego przedpokoju, salonu, kuchni z jadalnią, garderoby, sypialni, łazienki i toalety. Podłogi z jasnego drewna i ściany pomalowane na jasno-szary kolor sprawiają, że mieszkanie zdaje się być pełne światła. Bardzo podobają nam się graficzne akcenty. Płytki w geometryczne wzory pojawiają się zarówno w przedpokoju, jak i w łazience. Ścianę jadalni zdobi szara tapeta w białe krzyżyki. W sypialni taką samą tapetę, ale w odwrotnych kolorach.

Podoba nam się to mieszkanie! A Wam? Czekamy na Wasze komentarze!


ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Mieszkanie w beżach i szarościach