Marka VOX oferuje sprytne drzwi do wnętrz

Drzwi Smart marki VOX w łazience

Drzwi Smart marki VOX w łazience (fot. mat. prasowe VOX)

Drzwi wewnętrzne Smart marki VOX oferują możliwość personalizacji. Można je dostosowywać do indywidualnych potrzeb i do charakteru danego pomieszczenia.

Nowe drzwi Smart marki VOX to odpowiedź na nasze zmieniające się potrzeby. Niezależnie od tego, czy mamy małe mieszkanie czy nie, wciąż poszukujemy dodatkowej przestrzeni, w końcu przybywa nam rzeczy i chcemy je lepiej przechowywać. Dlatego VOX oferuje drzwi, do których dołączone są dodatkowe akcesoria – tablice, pojemniki, wieszaki, paski lub lustra. Można je dowolnie zestawiać w zależności od potrzeb i pomieszczenia. W łazience na drzwiach mogą się przydać dodatkowe wieszaki na ręczniki, w pokoju dziecka tablica, na której maluch będzie mógł rysować, a w spiżarni - pojemniki do dodatkowego przechowywania.

Drzwi mogą zatem pełnić wiele dodatkowych funkcji - mogą stać się miejscem, w którym przekazujemy domownikom informacje, mogą dostarczać dodatkowego miejsca na przechowywanie, mogą stać się obszarem kreacji twórczej.

Drzwi Smart VOX zaprojektowała Ewa Śliwińska. Projektantka zadbała o łatwy montaż dodatkowych elementów. Akcesoria montuje się za pomocą śrub do specjalnych otworów. Kompozycje akcesoriów na drzwiach można łatwo zmieniać. Śruby mają udźwig 5 kg, zatem można na nich trzymać nawet ciężkie rzeczy.

Jest to pierwszy taki system oferujący wolność w komponowaniu drzwi. Model Smart jest dostępny w 7 kolorach i ma 12 kompatybilnych akcesoriów. Drzwi są dostępne z otworami umożliwiającymi montaż dodatkowych akcesoriów, a także gładkie, bez otworów. Dzięki temu system Smart można zastosować w całym domu, również tam, gdzie dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne.

ZOBACZ ZDJĘCIA DRZWI SMART >>

      

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Skrzydła uniwersalne to bezpieczny wybór, jeśli lubimy często zmieniać stylistykę wnętrz. Drzwi wewnętrzne w stylu uniwersalnym
  • Premiera Smart by VOX na berlińskim festiwalu designu DMY 2013 Smart by VOX - meble rozwijające kreatywność dzieci
  • Drzwi zewnętrzne ThermoCarbon Jak zamontować drzwi zewnętrzne?
Komentarze (1)
Marka VOX oferuje sprytne drzwi do wnętrz
Zaloguj się
  • Ireneusz Ostrowski

    0

    pic na wodę - fotomontaż. najlepsza jest tarcza z lotkami, gość z lotką w oku - co za widok!
    funkcjonalność wypadających kosmetyków - roskosz, i jeszcze lustro dla jamnika - pełen lans

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX