Aparici: płytki ceramiczne imitujące drewno

red.

Płytki przypominające wyglądem stare drewniane deski nie dość, że szturmem zdobywają serca klientów, to zawładnęły również tegorocznymi targami Cersaie w Bolonii.

podłoga
Native - płytka, która swoim wyglądem, barwą i wzorem do złudzenia przypomina dębową deskę. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: dąb naturalny (Oak Natural) lub dąb bielony (Arce Natural). Pięknie zaznaczone usłojenie, wyraziste kolory i powtarzalne wybarwienie z pewnością przysporzą tej kolekcji wielu zwolenników. Płytki Native są szkliwione, podwójnie wypalane i co ważne rektyfikowane, dzięki czemu mogą być układane z minimalną fugą (1 mm) tworząc wrażenie jednolitej, drewnianej podłogi. Podstawą kolekcji jest płytka o wymiarach 19,71cm x 119,3 cm i grubości 11 mm. Dostępne są również mozaiki na siatce w plastrach 29,75 x 29,75cm (rozmiar pojedynczego elementu mozaiki 5cm x 5 cm), stopnice (ryflowana, prosta i narożna z noskiem) oraz cokół. Ciekawym elementem kolekcji są pytki gięte (wygięcie ma wysokość ok 4 cm) w rozmiarze 19,71x118,8 cm. Produkt jest wykonywany ręcznie, dlatego też producent dopuszcza ewentualność występowania odstępstw w zakresie rozmiaru i odcienia.
Fot. coram.pl

Drewno kochamy przede wszystkim za to, że jest naturalne, ale również za estetyczne ciepło oraz stylistyczną neutralność. Może dlatego tak bardzo podobają nam się płytki ceramiczne, które do złudzenia przypominają drewno? Ktoś powie, że płytki tylko "wyglądają" jak drewno, ale nim nie są. To prawda, ale w pewnych sytuacjach, np. kontaktu z wodą czy dużego obciążenia ruchem, ceramika sprawdzi się zdecydowanie lepiej. Ciekawy wybór płytek ceramicznych znajdziemy w ofercie Aparici.

ZOBACZ KOLEKCJĘ APARICI>>

Skomentuj:

Aparici: płytki ceramiczne imitujące drewno