Plan BD: koncept na łazienkę

Tekst: Małgorzata Margas Zdjęcia: producenci

W każdym z salonów sieci Plan BD firmy Bartdeko obejrzymy osiem łazienek zaprojektowanych w różnych stylach. Gotowe aranżacje, zwane konceptami, tworzą spójną całość, ułatwiając klientom wybór i zakupy.

Dostawcami salonów są renomowani producenci wyposażenia łazienek: Disegno Ceramica, Villeroy & Boch, Cesana, Guglielmi, Grohe, Tiger, Geesa Aparici, Barwof i inni.
Dostawcami salonów są renomowani producenci wyposażenia łazienek: Disegno Ceramica, Villeroy & Boch, Cesana, Guglielmi, Grohe, Tiger, Geesa Aparici, Barwof i inni.
Salony sieci Plan BD znajdują się w trzech miastach: Poznaniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Wszystkie są usytuowane w atrakcyjnych miejscach z wygodnym dojazdem.

Każdy z ośmiu konceptów prezentuje łazienkę w innym stylu, na przykład Mite to wnętrze nowoczesne i eleganckie, Classico - klasyczne, natomiast Giovanne - nowatorskie. Ułatwia to klientom zapoznanie się z ofertą oraz dobranie wyposażenia zgodnego z ich upodobaniami i potrzebami, a podana szczegółowa wycena - zaplanowanie wydatków. W salonach oferowane są również inne przedmioty do łazienek, niezwiązane z konceptami.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięNa miejscu można się skonsultować z projektantami wnętrz, salony współpracują też z firmami budowlanymi, glazurnikami, hydraulikami oraz osobami przeszkolonymi w montażu urządzeń sanitarnych i kąpielowych.

Za zakupy można płacić kartą oraz skorzystać ze sprzedaży ratalnej. Podczas cyklicznie organizowanych akcji promocyjnych ceny wybranego wyposażenia są niższe nawet o około 30 proc. Zakupy o wartości powyżej 10 tys. zł są dostarczane nieodpłatnie na terenie danego miasta i najbliższej okolicy. Na towary pokazane w konceptach czeka się do 48 godzin, na pozostałe - do czterech tygodni.

Zobacz koniecznie! Mieszkanie i dom - trendy 2010Adresy sklepów: Bydgoszcz, ul. Kornela Ujejskiego 28, tel. 52 582 00 72; Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego 9, tel. 61 656 08 48; Szczecin, ul. Południowa 11, tel. 91 886 91 22.

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 10.00-18.00 (Bydgoszcz, Szczecin), 11.00-19.00 (Poznań).

Oferta: ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny, parawany nawannowe, meble i akcesoria łazienkowe, baterie, płytki ceramiczne, lustra, oświetlenie.

Powierzchnia wystawiennicza: Bydgoszcz - 500 m kw., Poznań - 520 m kw., Szczecin - 450 m kw.

Zobacz galerię zdjęćSkomentuj:

Plan BD: koncept na łazienkę