Nowy wzór pościeli od marki Hayka. Poczujesz się jak na plaży
Polska marka Hayka zasłynęła z pościeli z realistycznymi nadrukami słomy i mchu. Teraz debiutuje z nowym wzorem - Plaża.

Każdy nowy wzór pościeli marki Hayka jest wydarzeniem. Najpierw były słoma i mech. Niedawno informowaliśmy o powstaniu kompletu pościeli Kosmos z mapą nieba północnego. A teraz nadszedł czas na całkowitą zmianę scenerii. Marka Hayka wprowadza pościel, dzięki której przeniesiecie się na piaszczystą, bałtycką plażę i poczujecie się jak na wakacjach.
My zgubiliśmy w piasku niebieskie kredki, bez których nie możemy dokończyć rysunku morskich fal. Pani z ręcznika obok od godziny szuka swojej ślubnej obrączki. Były jeszcze muszelki, ale wszystkie wyzbieraliśmy... Jest jednak wiele innych rzeczy, które czekają w piasku, aby je odnaleźć
- piszą poetycko, ale i bardzo prawdziwie o swojej nowej pościeli projektanci Gosia i Marcin Dziembaj, czyli polskie studio projektowe Dizeno z siedzibą w Szczecinie, tworzące markę Hayka.
Pościel wykonana jest z wysokiej jakości satyny bawełnianej, która jest zarazem wytrzymała, jak i miękka w dotyku. Fotorealistyczny nadruk piasku na plaży daje niesamowity efekt wizualny. W tej pościeli można naprawdę poczuć się jak na wakacjach, i to nie wychodząc z własnego łóżka. Nowy wzór Plaża jest dostępny w kilku rozmiarach, można go nabyć w sklepie internetowym hayka.eu, w nowo otwartym sklepie stacjonarnym marki w Szczecinie, a także w wielu sklepach z polskim designem.
- Więcej o:
![HAYKA - pościel z nadrukiem słomy od Dizeno Creative. Wykonana ze 100% bawełny o satynowym splocie. W zestawie poszewka na kołdrę (140x200 cm lub 150x200 cm) i poduszka zamykana na ukryty zamek błyskawiczny (70x80 cm) lub poduszka zamykana na zakładkę (50x60 cm). Kupisz na dawanda.com za 330 zł. pościel, pościele, pościel od projektanta, polski projekt, polska pościel]()
Najlepsze pościele od polskich projektantów
![Kolekcja lamp BOLL od Argon Lampy - we współpracy z Manufakturą w Bolesławcu Kolekcja lamp BOLL od Argon Lampy - we współpracy z Manufakturą w Bolesławcu]()
Kolekcja lamp BOLL od Argon Lampy - we współpracy z Manufakturą w Bolesławcu
![Szklana lampa „Spływające zegary" autorstwa Edyty Barańskiej Szklana lampa „Spływające zegary" autorstwa Edyty Barańskiej]()
Szklana lampa „Spływające zegary" autorstwa Edyty Barańskiej
![Polski design w centrum uwagi: Carpets & More debiutuje na Maison & Objet w Paryżu Polski design w centrum uwagi: Carpets & More debiutuje na Maison & Objet w Paryżu]()
Polski design w centrum uwagi: Carpets & More debiutuje na Maison & Objet w Paryżu
![Żyrandol SPACE by Gie El Żyrandol SPACE by Gie El]()
Kolekcja lamp ONE AND ONLY od Gie El
![Urządzenie Do Modelowania Pozycji Siedzącej - projekt Jana Kochańskiego Urządzenie Do Modelowania Pozycji Siedzącej - projekt Jana Kochańskiego]()
Urządzenie Do Modelowania Pozycji Siedzącej - projekt Jana Kochańskiego
![AC Hotel by Marriott Krakow AC Hotel by Marriott Krakow]()
Fusing od Barańska Design - formowanie szkła na gorąco
![Delicious Concept, sofa modułowa SEEX, proj. Andrzej Burawski Delicious Concept, sofa modułowa SEEX, proj. Andrzej Burawski]()
Sofa modułowa SEEX od Delicious Concept















