Ogród wiejski

 • Piwniczka ogrodowa

  Piwniczka ogrodowa

  Piwniczki ogrodowe stosowane były na długo przed wynalezieniem lodówek. Co ciekawe zainteresowanie nimi wciąż rośnie i dziś – dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii są jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie można zastosować w ogrodzie. Jednym z przykładów jest The Shire Cellar, czyli piwniczka ogrodowa łącząca innowacyjny design z trwałością, jaką zapewnia wykorzystanie materiałów, które stosuje się także w jachtach. A czym jeszcze zachwyca? Zdradzamy poniżej.

 • Nasyp ziemny kryjący piwniczkę. Dzięki starannemu wykończeniu kawałkami skał i roślinami stanowi również ciekawy element ogrodu

  Piwniczka ziemna. Jak zbudować piwniczkę ziemną w ogrodzie?

  Piwniczki ziemne, spotykane niegdyś przy gospodarstwach wiejskich, buduje się dziś przy nowoczesnych domach. Taką spiżarnię łatwo ukryć w niewysokiej górce. A górka urozmaica ogród i może służyć dzieciom do zabawy.

 • Mebli i detali jest tu niewiele: stolik, krzesełko (z Ikei), kilka kwietników, donic i skrzynek na kwiaty, stylowy lampion...

  Wiejski ogródek na balkonie w bloku z wielkiej płyty. Marzenia się spełniają

  Marzenie o białym małym domku z wiejskim ogródkiem towarzyszyło Pani Joannie od lat. Udało jej się stworzyć jego namiastkę na czwartym piętrze bloku.

 • IMPONUJĄCO ROZBUDOWANE z budynki nie przypominają już w niczym byłego folwarku.

  Ogród wiejski z XIX wieczną zabudową i niezwykłymi rzeźbami

  Dziewiętnastowieczne budowle z czerwonej cegły w rękach artystów zyskały zieloną oprawę, i nowe, fascynujące życie. Teraz powstają tu niezwykłe rzeźby pięknie eksponowane na łonie przyrody.

 • ONE TIME USE ONLY DO JEDNOKROTNEGO WYKORZYSTANIA ROSLINY KOMPOZYCJE KWIATY BEZ TULIPAN FOT. BIURO KWIATOWE HOLANDIA PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 5 (151) - 5.2004

  Bukiety z bzu

  Maj pachnie bzem. Jego aromat przyprawia o zawrót głowy. Wystarczy kilka kwitnących gałązek, by w domu zapachniało majem.

 • 22528950 https bi

  Co posadzić w wiejskim ogródku?

  Kupiłam działkę pod Łowiczem i chciałabym na niej urządzić tradycyjny wiejski ogród. Jakie rośliny wybrać? Iwona rabczewska

 • po lewej: Frontową ścianę domu zdobi imponująca glicynia. Przed wejściem dobudowano drewniany taras-ganek. po prawej: Domek na narzędzia - jego ściany nawiązują do tradycyjnego muru szachulcowego.

  Ogród na wsi. Jak stworzyć wiejski ogród?

  To miejsce przechowuje w sobie wspomnienia sprzed dziesiątków lat - o jego przeszłości świadczą wielkie drzewa i pięknie wyeksponowane zabytkowe sprzęty.

 • Projekt z jabłonią i krzewami

  Matamorfoza wiejskiej świetlicy. Ogród pełen krzewów

  Otoczenie wiejskiej świetlicy zostało ozdobione masą efektownych kwitnących krzewów. Powstało miłe miejsce do kameralnych spotkań.

 • wizytówka gospodarstwa

  Wiejskie ogródki

  Za sprawą kwiatów nawet zwykłe wiejskie gospodarstwo może zyskać urzekającą, niemal baśniową oprawę.