Kuchnia w stylu prowansalskim

Kuchnia urządzona w stylu prowansalskim musi mieć dużo drewna, neutralne barwy, łagodne światło. Tak wyczarujesz atmosferę jak w Prowansji.
<B>Kuchnia urządzona w stylu prowansalskim musi mieć dużo drewna, neutralne barwy, łagodne światło. Tak wyczarujesz atmosferę jak w Prowansji.</B>
</BR>
Królowa wnętrza - bukowa wyspa z kolumienkami. W dekoracyjnej kracie zawieszonej na kutych łańcuchach 
ukryto halogenowe oświetlenie. Zamiast dwóch półek - wiklinowe kosze, w których przechowuje się owoce. 
Na podłodze przy wyspie położono pas piaskowca, dookoła drewno merbau.
Kuchnia urządzona w stylu prowansalskim musi mieć dużo drewna, neutralne barwy, łagodne światło. Tak wyczarujesz atmosferę jak w Prowansji.
Królowa wnętrza - bukowa wyspa z kolumienkami. W dekoracyjnej kracie zawieszonej na kutych łańcuchach ukryto halogenowe oświetlenie. Zamiast dwóch półek - wiklinowe kosze, w których przechowuje się owoce. Na podłodze przy wyspie położono pas piaskowca, dookoła drewno merbau.
Jak w kuchni prababci. Kuchenka obudowana trawertynem i bukowymi  szafkami wygląda jak wiejski piec.
Motyw przewodni wnętrza to fantazyjnie rzeźbione kolumny.
Jak w kuchni prababci. Kuchenka obudowana trawertynem i bukowymi szafkami wygląda jak wiejski piec. Motyw przewodni wnętrza to fantazyjnie rzeźbione kolumny.
Wiszący na ścianie kamienny dzwonek znaleziony na targu staroci pod Paryżem wzywa domowników na posiłki. Wiszący na ścianie kamienny dzwonek znaleziony na targu staroci pod Paryżem wzywa domowników na posiłki.
Więcej o: