Wanna czy kabina prysznicowa? Najlepiej połączyć jedno z drugim

Katarzyna Kowalska
21.09.2016 14:15
A A A
BIEL PŁYTEK I SZAROŚĆ MEBLI ożywia farba w odcieniu indygo, którą pomalowano fragment jednej ze ścian. Łazienkę oświetlają listwy LED zainstalowane pod wanną i nad nią (za załomem podwieszanego sufitu), halogeny zamontowane w suficie oraz...

BIEL PŁYTEK I SZAROŚĆ MEBLI ożywia farba w odcieniu indygo, którą pomalowano fragment jednej ze ścian. Łazienkę oświetlają listwy LED zainstalowane pod wanną i nad nią (za załomem podwieszanego sufitu), halogeny zamontowane w suficie oraz... (Projekt wnętrza: Karolina Skowrońska/Nieskromne Progi)

 • Wanna z prysznicem - w duecie
 • Wanna z prysznicem - przezroczyście
 • Wanna z prysznicem - na okrągło
 • Wanna z prysznicem - za szklaną taflą
 • Wanna z prysznicem - jak w oknie
Prysznic ma wiele zalet: skraca kąpiel, co pozwala oszczędzać czas i wodę, w dodatku bez trudu znajdziemy odpowiedni model kabiny. Ale wanna też kusi... Nie musimy rezygnować z żadnej opcji! Wygodny natrysk w wannie też jest możliwy.
Zobacz zdjęcia (5)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (2)
Zaloguj się
 • Agata Maszkiewicz

  Oceniono 1 raz 1

  Dwa w jednym nigdy nie będzie tak dobre jak dobre jedno, choć oczywiście często powierzchnie blokowych łazienek to wymuszają :(

 • Agata Maszkiewicz

  0

  Kontynuując ten watek to jeszcze jedna ciekawa informacja z ich strony www.
  Serdecznie zapraszamy na wydarzenie z okazji 1000 realizacji. Przez 7 lat nasz zespół dzielnie pracował próbując sprostać wymaganiom klientów. Tworzyliśmy projekty większe i mniejsze zawsze starając się robić to najlepiej jak to możliwe.Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci, deweloperzy i współpracujące firmy możemy teraz świętować nasz mały sukces w postaci zrealizowanych 1000 realizacji.

  Chcemy podzielić się tym niemałym doświadczeniem i opowiedzieć co nieco o projektowaniu i aranżacji wnętrz. Serdecznie zapraszamy na wieczór z naszymi architektami, działem sprzedaży i producentami . Chcemy opowiedzieć o tym co ważne w projektowaniu, czego unikać i o tym na co zwracać uwagę.

  W trakcie wieczoru będziecie mieli Państwo możliwość posłuchać prelekcji specjalistów z naszego biura ale i osób które wspierają nas ze strony producentów. W miłej atmosferze przy lampce wina i pysznym jedzeniu będziemy mogli pomóc rozwiązać problemy związane z wykończeniem i aranżacją wnętrz.

  Zapraszamy na Nowogrodzką 62B w Warszawie, w dniu 14.10. o g. 18.00

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX