;

Domowa galeria na ścianie z pomysłem

WYKORZYSTAJ NIEWYKORZYSTANE. Pomysł na ciekawą aranżację dużej wnęki (albo całej ściany). Klasyczne półki, którymi zwykle zabudowuje się takie miejsca, zastąp kolekcją fotografii. Będzie stanowić niebanalne tło kanapy, foteli lub stołu.

WYKORZYSTAJ NIEWYKORZYSTANE. Pomysł na ciekawą aranżację dużej wnęki (albo całej ściany). Klasyczne półki, którymi zwykle zabudowuje się takie miejsca, zastąp kolekcją fotografii. Będzie stanowić niebanalne tło kanapy, foteli lub stołu. (Fot. Mak Media/GAP Interiors)

Zdjęcia wprowadzają do domu swojski klimat. Ale wzrok przyciąga nie tylko to, co przedstawiają. Równie ciekawa może być kompozycja, jaką tworzą na ścianie.

Równo ułożone w rządku lub rozrzucone w pozornym nieładzie, oprawione w ramki albo przyklejone do ściany kolorowymi taśmami – o naszym życiu, pasjach i przygodach mogą mówić nie tylko zdjęcia, ale i sposób, w jaki je eksponujemy we wnętrzu.

Pasjonaci podróży mogą rozmieścić fotografie na dużej wiszącej mapie – wtedy nigdy nie zapomną, w którym miejscu na ziemi zatrzymali pamiętne chwile. Ekolodzy – zawiesić je na przyniesionej z lasu gałęzi (okorowanej i zaimpregnowanej). Osoby, które lubią zmiany, niech przypną fotki klamerkami do sznurka, by w każdej chwili móc je wymienić. Natomiast romantycy ceniący nastrojowe iluminacje docenią aranżację ze świetlną girlandą – ozdobny łańcuch ciekawie podświetli przymocowane do niego fotografie. A na co wy się zdecydujecie?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Półka z drewnianych patyczków

cztery kąty na wideo

Komentarze (1)
Domowa galeria na ścianie z pomysłem
Zaloguj się
  • Bożena Lipińska

    0

    Ja tez u siebie zrobilam taka galerie, z tym ze wywolalam zdjecia na foto4U w formie obrazów ;) Mega to wygląda , naprawdę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX