Nowoczesne okna: najważniejsze to mieć widoki

W nowoczesne okna warto zainwestować, bo to one w dużej mierze decydują o tym, jaka atmosfera zapanuje w naszym domu. Najlepiej, by wpuszczały jak najwięcej światła i dobrze izolowały przed chłodem i upałem.
1 okna, taras okna, taras Fot. serwis prasowy

Na taras

Są solidne i efektowne, zapewniają wspaniały widok. Cena zależy od wymiaru. Okno Patio Life o wymiarach 2,20 x 2,70 m  kosztuje 9569 zł netto. Okna mniejsze, typu C Plus o szerokości 1, 23 m i wysokości 1,48 m - cena od 1434 zł.
Szczegółowe informacje na temat wszystkich okien w katalogu Stolarka Zewnętrzna.

2 okna okna Fot. serwis prasowy

Szklana ściana

W nowoczesnych wnętrzach architekci coraz chętniej projektują wielkie przeszklenia, bo duże okna nie tylko wpuszczają więcej światła i zapewniają piękny widok na zewnątrz. Te wykonane według najnowszych technologii zatrzymują ciepło wewnątrz i optycznie powiększają pomieszczenia.

3 Okna Okna Fot. Velux

Balkon na poddaszu

Tak, to już możliwe. Wystarczy popchnąć dolną część okna i mamy niewielki balkon. I to z barierkami! Górną część okna można dowolnie uchylić. Okno jest przystosowane do montażu rolet wewnętrznych. Dostępne są dwie szerokości: 94, 114?cm, wysokość 252 cm. Balkony dachowe Velux GDL można łączyć w zestawy ze sobą oraz z innymi oknami dachowymi Velux.

4 Okna Okna Fot. Fakro

Ochrona przed słońcem

Markizy montowane na zewnątrz okien skuteczniej chronią wnętrze przed promieniami słonecznymi niż rolety wewnętrze. Doskonałe do domów jednorodzinnych do okien o południowo-zachodniej ekspozycji. Co ważne, markiza przepuszcza też znacznie więcej naturalnego światła niż roleta zewnętrza. Może być wyposażona  w czujnik natężenia światła, który uruchamia rozwijanie markizy lub jej zwijanie.

5 Okna Okna Fot. driade.com

Widok na niebo

Okna dachowe teraz mogą mieć różne kształty, stosownie do życzeń klienta. Nie wszystkie jednak można otwierać. Zapewniają światło i wentylację. Sprawdzają się nie tylko na wysokich poddaszach, także w parterowych domach. Mają je w ofercie m.in. Fakro i Velux.

6 okna okna Fot. serwis prasowy

Klasyczna elegancja

Shuttersy wnoszą urok śródziemnomorskich wnętrz, efektownie filtrują światło i chronią przed słońcem. Najmodniejsze są oczywiście klasyczne - drewniane w białym kolorze. W ofercie ma je m.in. marka Jasno.

Skomentuj:
Nowoczesne okna: najważniejsze to mieć widoki
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX