Domy letniskowe

Dom letniskowy - gotowy drewniany. Zdecydowanie najlepszą alternatywą dla bardzo drogiego wynajmu obiektów letniskowych będą gotowe domy drewniane. Stanowią one naprawdę ciekawe rozwianie dla wszystkich, który szukają miejsca do odpoczynku i co istotne nie są zbyt kosztowne, a dobrze pielęgnowane i impregnowane zachowają się w świetnym stanie przez długie lata.
Dom letniskowy - czy potrzebne jest pozwolenie? Do budowy domu letniskowego nie musimy mieć pozwolenia, pod warunkiem, że nie będzie miał powierzchni większej niż 30 m2, aczkolwiek należy zauważyć, że w przypadku takich konstrukcji zależy nam na podłączeniu wszelkich mediów, a to wiąże się z rachunkami, a więc pozwolenie na budowę jest koniecznością.
Dom letniskowy - prosta konstrukcja. Dom letniskowy charakteryzuje niezwykle prosta konstrukcja, gdzie nie ma mowy o kosztownych rozwiązaniach, najdroższych stropach, czy ściankach. W tym przypadku najczęściej wykorzystuje się bale drewniane lub też podobne materiały, a te są lekkie, łatwe w montażu, przez co domek buduje się dosyć szybko.