Dom prefabrykowany Agnieszki i Piotra. Projekt i działka

Wojciech Stasiak
02.11.2011 09:00
A A A
Jesteś ciekawy, jak powstaje dom prefabrykowany? Agnieszka i Piotr na budowę domu zdecydowali się niedawno. Chcą się do niego wprowadzić jak najszybciej, bo niebawem ich rodzina ma się powiększyć. Dlatego wybrali technologię prefabrykowaną.

Jesteś ciekawy, jak powstaje dom prefabrykowany? Agnieszka i Piotr na budowę domu zdecydowali się niedawno. Chcą się do niego wprowadzić jak najszybciej, bo niebawem ich rodzina ma się powiększyć. Dlatego wybrali technologię prefabrykowaną. (Wizualizacja: Danwood)

Można budować długo i z mozołem, popełniając przy okazji całą serię błędów - zwłaszcza, gdy to nasz pierwszy dom? Można. Jednak na wyciągnięcie ręki jest też opcja błyskawicznej inwestycji, dzięki której otrzymujemy budynek wygodny, nowoczesny, tani w utrzymaniu i jeszcze z dobrym "lookiem". Agnieszka i Piotr poszli właśnie tym tropem.
Czytaj dalej (8)
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • anna.maria0

  Oceniono 2 razy 2

  Nigdzie nie mogę trafić na cenę tego domu (bez gruntu).
  Ciekawe czy takie okna do podłogi są bezpieczne. Na stronie katalogu firmy danwood.pl jest zdjęcie domu Classic 184, ale szyby okienne pełne, na pietrze okna zabezpieczone balustradą z szyby, dodany balkon o kolumienki. Szok

 • allegropajew

  Oceniono 1 raz 1

  Powinszować. Całość minimum 2 MILIONY. Dobrze, że są młodzi ludzie, którym się coś w życiu udało!!!!

  Gościula

 • Jacek Okoński

  Oceniono 4 razy 0

  Obserwowałem jak ten dom powstawał, często przejeżdżając ul. Potulickich.
  To naprawdę imponujące
  Jest odsunięty od ruchliwej Chylickiej, odpowiednio projektując ogród można zneutralizować wpływ ulicy.

 • wawak1

  Oceniono 13 razy -3

  Piękna reklama. Tylko dlaczego trzeba było rozbierać do tego wszystkiego stary dom? Lepsza gipsowo-kartonowa podróba od oryginału?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX