Meble do małych mieszkań

red.

Sprytne rozwiązania do małych wnętrz oferuje nowa marka DO_M, która swoją premierę miała na targach Meble Polska w Poznaniu. DO_M to meble do niewielkich mieszkań, ale dla ludzi z wielką wyobraźnią.

1 z 10sofa do małych wnętrz
fot. Do_M
2 z 10sofa rozkładana
fot. Do_M
3 z 10Meble Do_M
fot. Do_M
4 z 10Komoda H
fot. Do_M
5 z 10Komoda H
fot. Do_M
6 z 10rozkładany stół
fot. Do_M
7 z 10stół rozkładany
fot. Do_M
8 z 10Stół S rozłożony
fot. Do_M
9 z 10meble do małych wnętrz
Fot. Do_M
10 z 10stolik kawowy
fot. Do_M

DO_M to nowa polska marka, która stawia na ciekawe meble przeznaczone do małych mieszkań. 

Do tej pory sami borykaliśmy się z problemem zorganizowania przestrzeni mieszkaniaw oryginalny sposób. Wnętrza, te same u wszystkich znajomych, przestały nam się podobać. Zastanawialiśmy się jakie powinny być naprawdę dobre meble dla osób, które lubią zmieniać wystrój swoich mieszkań, urządzać je oryginalnie, po swojemu - mówią projektanci.

Wszystkie pomysły na projekty powstały podczas rozmów o projektowaniu wnętrz. Projektantom pomagali socjologowie, dizajnerzy badali potrzeby ludzi urządzających swoje mieszkania. Ostatecznie postawili na funkcjonalne i proste rozwiązania za rozsądną cenę. Kolekcję tworzyli projektanci z Wzorro Design, Magdalena Garncarz, Szymon Hanczar, Patrycja Kryszczuk, Katarzyna Szczesna, Alicja Prussakowska, Agata Pleciak, Aleksandra Satława, Magdalena Paleczna, Joanna Walkowiak, Wojciech Szczupak i Hanczar Studio.

Skomentuj:

Meble do małych mieszkań