Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stoły do kuchni. Do małych wnętrz i nie tylko

red.

Stoły do kuchni nie powinny zajmować dużo miejsce, a przy tym spełniać wszystkie swoje funkcje. Jaki zatem stół kuchenny wybrać? Proponujemy 15 modeli do różnych kuchni - i małych, i dużych.

Stół do małej kuchni, IKEA
Stół do małej kuchni
fot. IKEA

W małej kuchni nie zmieści się pełnowymiarowy stół. Nie oznacza to jednak, że musimy z niego rezygnować. Wystarczy dobrać odpowiedni model stołu. Na rynku dostępne są stoły rozkładane i składane, z opuszczanymi i wysuwanymi blatami. A także z szufladami pod blatem. Taki stół w kuchni zagwarantuje dodatkową powierzchnię roboczą, miejsce na spożywanie posiłków, a także na kameralne spotkania w gronie przyjaciół i rodziny.

Stoły do kuchni: liczy się jakość

Wybierając stół do kuchni, zwróćmy przede wszystkim uwagę na materiał oraz jakość wykonania. Najważniejszy jest blat. Musi być wodoodporny i trwały. W końcu w kuchni podwyższona wilgotność, na stole może się coś wylać, istnieje też ryzyko zarysowań nożem. Pamiętajmy, że na białym i czarnym stole bardziej widoczne będą ewentualne zabrudzenia, z kolei na tych o całkowicie gładkiej, bez porowej powierzchni będą widoczne zadrapania.

Gdy już wybierzemy odpowiedni stół do naszej kuchni upewnijmy się, że jest we właściwym rozmiarze. Szczególnie w małych kuchniach kilka centymetrów za dużo może przesądzić o tym czy stół się zmieści i czy nie przytłoczy wizualnie wnętrza.

Wybraliśmy 15 modeli stołów idealnych do małych kuchni.

ZOBACZ STOŁY DO KUCHNI >>


Skomentuj:

Stoły do kuchni. Do małych wnętrz i nie tylko