Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble modułowe do wnętrz od firmy Paged. Świetne nowości polskiej marki

red.

Cztery premierowe kolekcje firmy Paged są wyrazem nowego otwarcia w ofercie mieszkaniowej. Modułowe meble zostały zaprojektowane z myślą o różnych metrażach. Do tego Paged rozszerza ofertę krzeseł biurowych i nie tylko.

Polska firma z tradycjami - Paged konsekwentnie buduje autorską i unikalną ofertę. Cztery nowe kolekcje od Pagedu powstały pod okiem dyrektora kreatywnego Tomka Rygalika, a autorami nowych modeli są Piotr Kuchciński, Nikodem Szpunar i Robert Kowalczyk. Nowości mają modułową konstrukcję i uniwersalne współczesne wzornictwo. 

Nowe kolekcje to Lorem, Miltron, Tove i Nevo są poszerzeniem oferty Pagedu o modularne systemy, które dają możliwość tworzenia wysoko zindywidualizowanych aranżacji. Premierowe meble wrażają również nową tożsamości marki Paged, która stawia na wysokiej klasy wzornictwo. Kolekcje pokazane zostały po raz pierwszy na targach Meble Polska 2016. Nowe modele powstały w wyniku wielomiesięcznych prac, w których uczestniczyli fachowcy z kilku dziedzin.

Do tego firma rozszerza swoją ofertę mebli kontraktowych Paged Collection. W tym roku na targach w Mediolanie marka zaprezentowała nową odsłonę swoich dotychczasowych kolekcji. Główną ich część stanowi ponad dwadzieścia nowych wzorów uzupełniających już istniejące linie mebli. Krzesła i fotele wzbogacono o obrotowe stalowe podstawy oraz stelaże o regulowanej wysokości, w tym wyposażone w kółka.

Paged wprowadza do swojej oferty także dwie nowości serię siedzisk K4, zaprojektowaną przez Tomka Rygalika oraz kolekcję Aldo, autorstwa Jadwigi Husarskiej.

Skomentuj:

Meble modułowe do wnętrz od firmy Paged. Świetne nowości polskiej marki