Polski projekt: Take Me Home - meble z pomysłem

Jagoda Mówińska

Polska marka Take Me Home tworzy niebanalne meble w minimalistycznym stylu. To idealna propozycja dla wielbicieli nowoczesnych i skandynawskich wnętrz oraz loftów.

Stolik Take Me Home
Stolik Take Me Home
fot. Take Me Home

Założeniem nowej polskiej marki są minimalistyczne projekty, które pasują do każdego wnętrza. Znak firmowy Take Me Home to dębowe stoliki z litego dębu ze stalowymi podstawami w fantazyjnych kształtach. Lekkie i pomysłowe, stanowią oryginalną ozdobę i dodają wnętrzom świeżości. Firma tworzy też ławy, wieszaki, konsole i półki. By ułatwić klientom wybór produktu, firma otworzyła w Warszawie showroom. Niemal całą kolekcję Take Me Home można zobaczyć na ul. Słonecznej.

Take Me Home: alternatywa dla sieciówek

Polski producent oferuje możliwość wykonania mebli na zamówienie. Klienci mogą sami wybrać rozmiar i kolor produktu, by jak najlepiej komponował się z wnętrzem. Czas realizacji zamówienia wynosi około 30 dni. Każdy mebel jest wykonywany ręcznie z polskich materiałów (wyjątek stanowią preparaty do wykończania powierzchni).

Take Me Home: jakość przede wszystkim

Produkty Take Me Home są wykonywane z dbałością o jakość tak, by mogły służyć przez lata. Meble są wykańczane i skręcane dopiero po złożonym zamówieniu. Dąb, z którego są wykonane stoliki, po odpowiedniej impregnacji staje się odporny na zniszczenia. Dzięki trwałości, meble Take Me Home są wykorzystywane nie tylko w mieszkaniach, ale również w przestrzeni publicznej, w biurach, czy pracowniach.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

 

Skomentuj:

Polski projekt: Take Me Home - meble z pomysłem