Kawalerka urządzona za grosze

Kasia i Paweł samodzielnie wyremontowali i ozdobili swoją 27-metrową kawalerkę. Koszt generalnego remontu i urządzenia całego mieszkania nie przekroczył 12 tys. zł, a powstał odbiegający od sztampy wystrój za grosze.

Paweł Kłeczek, muzyk wyczulony na harmonię dźwięków, na brak spójności w wystroju swojego mieszkania w ogóle nie zwracał uwagi. Musiało się to zmienić, kiedy w jego życiu pojawiła się Kasia Urbańska. Malarka i projektantka nie mogła zaakceptować nieatrakcyjnie wyglądających mebli, wytartych podłóg i przypadkowo dobranych kolorów. Zarządziła więc generalny remont. Paweł trochę protestował, bo miał obawy, czy ich na to stać. Niewielki budżet nie okazał się jednak przeszkodą. Wprawiona w pracach ręcznych pani domu z pomocą partnera oskrobała i pomalowała ściany, przykleiła kafelki, ułożyła panele, po czym zabrała się za robienie wyposażenia. Z europalet wyczarowała wygodne łóżko, z kabla i żarówek modne lampy, a stertę skrzynek po owocach zmieniła w praktyczne regały. Wymagało to ciężkiej paromiesięcznej pracy, ale - jak widać - było warto się trudzić.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

 

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Kawalerka urządzona za grosze
Zaloguj się
  • mirrorqueen

    Oceniono 36 razy 32

    Albo coś jest niepokazane na zdjęciach, albo ja czegoś nie widzę. Czy stojak na ciuchy i komoda to jedyne miejsce do przechowywania ciuchów? I to dla dwóch osób?! Gdzie pościel, ręczniki, zimowe ciuchy, buty, odkurzacz? Mają płyty winylowe, a czy mają też gramofon?

  • alpepe

    Oceniono 51 razy 25

    Ja tam nie wiem, ale ja bym stale chodziła z poobijanymi stopami od tych palet udających łóżko. Może to i jakoś wygląda, ale nie dla każdego jest wygodne. I jeszcze odkurzanie pod tym musi być interesujące. Do tego chroniczny brak szafek, wszystko na wierzchu, nic, tylko lataj człowieku ze ścierką. Kuchnia robi wrażenie kuchni z hotelowego apartamentu, nikt tam nie gotuje, ale jakby gościowi się zachciało jajecznicy i miał jajka, może jajecznicę sobie zrobić. Papier w kibelku chyba trzeba trzymać w ręce, jak się człowiek rozsiądzie na tronie. Poza tym książki na parapecie i obraz na podłodze, to rozumiem kolejna bezsensowna aranżacja do zdjęcia. Taak, kubki w paski i kropki fajne, w kropki mam podobne, porcelanowe, marki flirt, też wyglądają, jakby je ktoś przyniósł do zdjęć. Wszystko to tu ładnie wygląda, kolory pasują, ale z praktycznością ma niewiele wspólnego. Co kto lubi.

  • anna maria

    Oceniono 22 razy 18

    Ha ha.
    2 europalety po 12 zł każda za 299 :D

  • baba67

    Oceniono 25 razy 17

    Brawo za pracowitosc i gust.Oczywiście kiedy mlodzi sie dorobią zamienią niektore mebelki na praktyczniejsze.Jednak póki co lepiej tak niz latami klamoty w pudlach trzymać.

  • Aleksandra Janiec

    Oceniono 37 razy 13

    Brzydkie straszliwie, ubrań rozumiem mają we dwoje tyle co na jeden wieszak, butów jedną parę, piorą w pralni. Sama miałam 30 m kawalerkę i wiem, że było ciasno. Ubrania zimowe nosiłam do mamy, na sprzęt sportowy budowaliśmy pawlacze. Poza tym - palety i skrzynki brrr....ani to ładne ani wygodne a już na pewno nie kreatywne.

  • dante_waw

    Oceniono 9 razy 9

    Brakuje deski klozetowej z plyty OSB i szafki pod umywalka z tego samego matierialu... natomiast gdyby na prawde chcieli oszczedzic to nie uzywaliby europalet EUR ktore trzeba kupic a zwyklych bez nadrukow ktore mozna pozyskac za darmo, lozko w sypialni nie musi miec nosnosci kilku ton...

    Siedzisko z palet dawanda.pl za 300 PLN... tu trzeba miec tupet :) dwie male polpalety 60x80 cm, gabka 9cm i wymiarach 60x80 cm, za 300 PLN!!! za te pieniadze moznaby wymienic te drewniane klocki w paletach na lite drewno zamiast oferowac brykiet z trocin.

  • Mo S

    Oceniono 8 razy 8

    jak na akademik to jest okej...tylko ten fiolecik trzeba przemalowac... jak to ma byc funkcjonalne mieszkanie to gorzej... rozumiem ze para jest zakochana i zyje sama miloscia... kazdy posiada jedna pare butow (aktualnie na nodze) oraz jeden outfit (ten co na grzbiecie) oraz pare ksiazek i obrazkow... a na obiady chodza do znajomych/rodziny

  • darmowy1

    Oceniono 17 razy 5

    Rurki od gazu są pomalowane na czerwono - jestem wstrząśnięty....

  • drzejms-buond

    Oceniono 6 razy 4

    12 tys na 27m2 daje 444,44444444....zł za metr
    to najdroższy-najtańszy metraż o jakim słyszałem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX