Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Obrazy na płótnie

AS

Obrazy na płótnie to forma dekoracji, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Ich dostępność w znacznie niższej cenie w porównaniu do tradycyjnego malarstwa sprawia, że mogą ozdobić ściany domów, miejsc pracy czy innych instytucji szerokiej grupy odbiorców.

Obrazy na płótnie – alternatywa dla tradycyjnego malarstwa
Obrazy na płótnie – alternatywa dla tradycyjnego malarstwa
Whitepress

Obrazy na płótnie – co je charakteryzuje?

Posiadanie prawdziwego, tj. malowanego ręcznie, obrazu wiąże się z poniesieniem wysokich kosztów. To dekoracja zarezerwowana tylko dla wąskiej grupy odbiorców – niewiele osób jest w stanie sobie na nią pozwolić. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego malarstwa okazują się obrazy na płótnie. Niezwykle szeroki ich wybór oferuje pixers.pl. Tworzone przez firmę obrazy cechują się wysoką jakością. Wykonywane są na płótnie łudząco przypominającym to prawdziwe malarskie. Naciąga się je na drewnianą konstrukcję – wewnętrzną ramę zwaną blejtramem, która jest lekka i trwała zarazem. Dzięki temu drukowane na płótnie obrazy bez obaw można umieścić nawet na kartonowo-gipsowych ściankach. Za sprawą nowoczesnej technologii drukowania – szerokiej palety głębokich kolorów i odpowiedniej fakturze – nadruk wygląda bardzo naturalnie i realistyczne. Dzięki temu choćby najmniejsze szczegóły obrazu są dokładnie odwzorowane. Dekoracja zabezpieczona jest specjalnym bezbarwnym lakierem chroniącym przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wilgoci i innych niesprzyjających czynników.

Obrazy na płótnie – szeroka oferta dekoracji

Pixers.pl, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zapewnia wiele możliwości obrazów na płótnie. Wyboru dokonuje się spośród tysięcy propozycji, gwarantujących całkowitą personalizację. Każdy może być pewien, że znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W zależności od potrzeb zamawiającego obraz wykonany może być w:

  • orientacji: panoramicznej, pionowej, poziomej, kwadratu;
  • typie wzoru: ilustracja, grafika, zdjęcie;
  • tematyce: m.in. abstrakcja, kosmos, miasta, militaria, ludzie, zwierzęta;
  • przeznaczeniu: m.in. do biura, jadalni, salonu, sypialni, łazienki, pokoju dziecięcego;
  • stylu: m.in. klasycznym, rustykalnym, nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim.

Zamawiający ma też możliwość wyboru oprawy obrazu w dekoracyjną i efektowną ramę.

Obraz na płótnie – dlaczego warto go mieć?

Gustowny obraz na płótnie jest bardzo efektowną i nowoczesną dekoracją, którą można się cieszyć przez wiele lat. Stanowi świetny sposób na ciekawą aranżację wnętrz. Za sprawą niezobowiązującej formy doskonale wkomponuje się nawet do tych najbardziej wyszukanych i oryginalnych. W zależności od umiejscowienia i kolorystyki może być centralnym punktem pomieszczenia (szczególnie, jeśli jest w kolorach kontrastujących z pozostałymi i wybija się na ich tle) lub subtelnym dopełnieniem wystroju (zwłaszcza, jeśli jest z tej samej palety kolorystycznej). Wprowadza do wnętrz designerski polot i podmuch nowoczesności. Nadaje atmosfery ciepła i przytulności, co sprzyja dobremu samopoczuciu. Obrazy na płótnie to też znakomity pomysł na upominek. Taki praktyczny i piękny prezent zostanie doceniony przez każdego.

Skomentuj:

Obrazy na płótnie