W kolorze cappuccino

Stylizacja: Aneta Kosiba Zdjęcia: Łukasz Zandecki

PRZED ZMIANĄ: Spory, mniej więcej dwudziestometrowy pokój dzienny nie został do końca umeblowany. Ze sprzętów wypoczynkowych była tu właściwie tylko nieduża wersalka. W rezultacie gospodarze nie mieli zbyt dobrych warunków do relaksu. Brakowało również miejsca, gdzie mogliby przyjąć gości.

    Stylizacja: Aneta Kosiba Zdjęcia: Łukasz Zandecki

PO ZMIANIE: Nowe zasłony zawieszone w dużym oknie mają barwę kwiatów na tapecie. Natomiast odcień jej tła - czekoladowy brąz - powtarza się na innych tkaninach dekoracyjnych (m.in. dywan i niektóre poduszki). Brązowe są również drewniane meble. Lampa w rogu ułatwia lekturę i daje nastrojowe światło. Narożna kanapa w białym skórzanym obiciu zastąpiła niewielką, a do tego niezbyt wygodną wersalkę. Teraz w kąciku wypoczynkowym bez problemu może usiąść kilka osób (również na "rezerwowym" pufie) i zjeść poczęstunek przy małym stoliku kawowym.

     Stylizacja: Aneta Kosiba Zdjęcia: Łukasz Zandecki

PO ZMIANIE: Wnęki urozmaiciły wystrój wnętrza i umożliwiły wyeksponowanie zdjęć, naczyń i innych drobiazgów. Groszkowe ściany przemalowano na ciepły jasny beż w odcieniu zwanym cappuccino.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (43)
Zaloguj się
 • Gość: Gin ger

  Oceniono 168 razy 106

  Większość z prezentowanych zmian jak dla mnie pogorszyła sprawę :( Nie wpuściłabym tych projektantek/tów do swojego domu.

 • Gość: gość

  Oceniono 102 razy 98

  zielona zmiana - straszna! Projekt daltonisty, tchnący tandetą.

 • Gość: rowno

  Oceniono 97 razy 77

  Jedyna korzystna i ciekawa zmiana to mieszkanie nr 2 ( z przestrzenną fototapetą). Reszta chyba gorsza niż "przed"; metamorfozy ograniczają się głównie do durnostojek, łapaczy kurzu (zarówno na ścianach jak i na meblach i podłodze - te zasłony, okropne dywaniki i 5 milionów poduszek; nawet nie ma jak usiąść!)

 • Gość: schuwald

  Oceniono 104 razy 66

  Tragedia, gdyby nie podpisy nie wiedziałabym która wersja jest wersją "przed", a która "po".

 • Gość: o tempora o mores

  Oceniono 67 razy 57

  naprawdę usunęli ten piękny parkiet żeby założyć płytki? To ja już wolę bez takich metamorfoz...

 • mamagnoma

  Oceniono 64 razy 52

  Niby o gustach sie nie rozmawia, ale te propozycje estetycznie są żenujące!

 • Gość: jotun

  Oceniono 45 razy 37

  jezu, prawie wszystkie mieszkania wyglądały lepiej przed wkroczeniem projektantów. i jeszcze czymś takim się chwalić, lol.

 • mamagnoma

  Oceniono 39 razy 31

  nr 8 jest o niebo lepsze PRZED "metamorfozą"!!!!

 • parawi

  Oceniono 27 razy 23

  Mnie się też średnio podoba większość aranżacji, ale przyznam, że ta z tym niebieskim plakatem robi wrażenie. W ogóle niebieski jest fajnym kolorem, zwłaszcza w połączeniu z bielą. Mnie się podoba z barw natury niebieski "Lazurowe wybrzeże", ciekaw jestem jak wyglądałby na ścianie. No i takim kolorem to chyba jednak lepiej pomalować jedną, góra dwie ściany, a resztę w bieli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX