Teraz taras: Sprzęty i meble do ogrodu, na balkon i taras

Meblujemy!  Stoliki i krzesła w stylu bistro, kolorystyczny koktajl dla tarasowej aranżacji. Dostępne aż w 23 kolorach! Będą świetnie współpracować  z każdym otoczeniem. www.nap.com.pl

Meblujemy! Stoliki i krzesła w stylu bistro, kolorystyczny koktajl dla tarasowej aranżacji. Dostępne aż w 23 kolorach! Będą świetnie współpracować z każdym otoczeniem. www.nap.com.pl (Fot.: mat. prod.)

Żeby odpocząć, wystarczy parasol od słońca, wygodny leżak i praktyczny stolik. Podpowiadamy, jakimi jeszcze dodatkami urządzić taras, żeby się miło spędzało na nim czas w pogodne dni.

Przy ładnej pogodzie taras czy balkon zamieniają się w letni salon. Starannie je meblujemy i dobieramy do nich dodatki. Te drugie, tak jak we wnętrzach, przesądzają o wyrazie tarasu. Z pewnością przydadzą się dodatkowe siedziska, chociażby stołki czy pufy wykonane z hydrofobowych materiałów. Warto też zainwestować w lampiony, oświetlenie zewnętrze i świece, które nie tylko stworzą odpowiedni nastrój, ale także odstraszą komary. Jeśli dysponujemy odpowiednią ilością miejsca warto tez wprowadzić grill, który przyda się w trakcie spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Na jakiekolwiek elementy się zdecydujemy ważne jest, żeby były utrzymane w spójnej stylistyce. Mimo, że jest to przestrzeń zewnętrza też zadbajmy żeby była stylowa.

dom i wnętrze na wideo

Zobacz także
  • Lampiony ogrodowe Lampion - mistrz nastroju. Wybieramy lampiony do ogrodu i do wnętrz
  • Emaes Elephant Ikona designu: stolik-słoń
  • Meble ogrodowe Stylowe fotele ogrodowe
Komentarze (1)
Teraz taras: Sprzęty i meble do ogrodu, na balkon i taras
Zaloguj się
  • Paulina Karp

    0

    Dapajacyk.pl bardzo ładne meble ogrodowe parasole i ogólnie rzeczy do ogrodu, bo mają całą zakładkę na stronie. Ogólnie uważam, ze dobrze rozmieszczony ogród może świetnie wyglądać i być taką nasza oazą spokoju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX