Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stroiki ze świecą

red.

W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy zależy nam na podkreśleniu odświętnej chwili, wprowadzeniu ciepłego nastroju. Wtedy niezastąpione okazują się świece - w różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i zapachach.

17.12.2004 WARSZAWA RONDO BABKA - CH ARKADIA KWIACIARNIA LODYGA - DO MAGAZYNOW BUKIETY I KWIETNIK
Płaski krążek, np. ze styropianu, oklejono preparowanymi liśćmi kokoloby. Asymetryczne ułożenie świec, które przyklejono, rozdzielają pałeczki cynamonu.
Fot. Adam Kozak / AG; aranżacja: kwiaciarnia Łodyga, Warszawa
W ciepły nastrój Bożego Narodzenia wprowadza nas czterotygodniowy okres adwentu. To już wtedy co niedziela zapalamy odpowiednio jedną, dwie, trzy i cztery świece wieńca. A potem, czy wyobrażamy sobie Boże Narodzenie bez ciepłego blasku świec? Przecież to nie tylko symbolika skłania nas do ich stosowania, ale przede wszystkim ich urok. Korzystając z bogatej oferty producentów możemy dobrać rozmaite kształty, kolory i faktury, a nawet zapachy, np. świecę świątecznie pachnącą słodkim miodem albo przyprawami korzennymi. Te efekty specjalne są oryginalnym walorem kompozycji.

Zależnie od konstrukcji aranżacji świece możemy mocować różnymi sposobami, m.in. używając kleju lub mocując za pomocą drutów, które po rozgrzaniu wbijamy w podstawę świecy.

ŹRÓDŁO:


    Więcej o:

Skomentuj:

Stroiki ze świecą