Najlepsze metamorfozy waszych salonów

red.
23.02.2016 11:35
A A A
Wizja nadchodzących chłodów zmobilizowała Anię i Marcina do zamontowania kominka, na który czekało już dawno przygotowane miejsce w salonie. Ta zmiana pociągnęła za sobą drugą, nie mniej istotną - dokończono aranżację całego wnętrza, nadając mu spójny, a do tego bardzo...

Wizja nadchodzących chłodów zmobilizowała Anię i Marcina do zamontowania kominka, na który czekało już dawno przygotowane miejsce w salonie. Ta zmiana pociągnęła za sobą drugą, nie mniej istotną - dokończono aranżację całego wnętrza, nadając mu spójny, a do tego bardzo... (fot. Arkadiusz Ścichocki)

Czasem nie trzeba wiele, żeby całkowicie odmienić wystrój salonu. Już zmiana koloru ścian może zdziałać cuda. Zebraliśmy 11 najlepszych metamorfoz waszych pokoi dziennych. Niektóre naprawdę zaskakują.
Zobacz zdjęcia (12)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (12)
Zaloguj się
 • monikaaleksandra

  Oceniono 23 razy 23

  Rzeczywiście, ciepło rodzinnego wnętrza aż się wylewa oknami!
  PS czy w bloku można powiększyć sobie okna?????

 • agak23

  Oceniono 20 razy 20

  Prawie wszystkie zdjęcia "sprzed" są robione wieczorem a wszystkie "po" w środku dnia, przy pełnym słońcu, przeważnie z innego narożnika pokoju i chyba szerokokątnym obiektywem.

 • menel13

  Oceniono 6 razy 6

  1. >>>stół królujący na środku pokoju przeszkadzał w ustawieniu innych sprzętów.<<<
  Rozwiązanie: Zamienić stół na niebieski i dostawić więcej gratów na środku

  3.>>>Typowy pokój w bloku nie wyróżniał się niczym szczególnym. Przez lata królowała w nim meblościanka i nieciekawy kolor ścian.<<<
  Rozwiązanie: Kupić nowe mieszkanie w lepszym miejscu.

  9. Ciekawe co kominiarz powie na zamurowanie kratki wentylacyjnej.

 • Oceniono 4 razy 0

  Miłe, ciepłe, niepowtarzalne wnętrze zamienić na zimne, bezosobowe z banalnego kolorowego pisemka. Prawdziwa sztuka! Tylko po co?

 • Ariana Solecka

  Oceniono 3 razy -3

  Ja uwielbiam meble Millihome.pl - naprawdę polecam, bo są po prostu niezastąpieni! Mam już od nich stolik, kanapę i pufy do salonu. Jeszcze się czaję na komodę do pokoju dziecka...

 • Edyta Żubre

  Oceniono 4 razy -4

  Mnie się bardzo podoba tzw. beton architektoniczny vhct.pl. To jest nowość na rynku wnętrz. Zajrzyjcie sobie na ich stronę- robi naprawdę oryginalne wrażenie. Jest wysublimowany, minimalistyczny, a jednocześnie dodaje wnętrzu klasy i ciekawego sznitu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX