Salon

Salon Fot. Andreas Von Einsiedel EAST NEWS

Podziel się

Gdy znaleźli malowniczo usytuowany, kameralny zespół budynków gospodarczych, większość z nich była już wyremontowana. Mimo że wcześniej mieściły się tu stodoły, stajnie i spichrze, gospodarstwo robiło doskonałe wrażenie; teren był zadbany, a tradycyjna architektura pełna uroku. Złożony układ zabudowy - kompleks składa się z kilku połączonych segmentów - obiecywał możliwość urządzenia zacisznego i komfortowego azylu. - Od pierwszej chwili zauroczyły nas też detale: kamienne obramowania okien i drzwi, misternie kute uchwyty - wspomina Peter.

Provencal holiday house with courtyard garden SLOWA KLUCZOWE: day colour interior living room white chair fresh coffee table purple cushion fireplace hearth mantlepiece log basket firewood rural urn chimneybreast lilac detail furniture seatingFot. Andreas Von Einsiedel EAST NEWS

Pokój kominkowy
Lawendowa krata
niczym motyw przewodni
pojawia się we wszystkich wnętrzach na parterze.

Pokój kominkowy

Lawendowa krata niczym motyw przewodni pojawia się we wszystkich wnętrzach na parterze.

Podobny stylistyczny koktajl znajdujemy w pozostałych pomieszczeniach. W saloniku kominkowym kolonialne sofy i fotele otrzymały kraciaste obicia w odcieniach bieli i lawendy, w sypialni gospodarzy motyw orientalny spotyka się z klasyką - indyjskie łoże ozdabia baldachim z białej powłóczystej materii zakończonej eleganckimi frędzlami. Najbardziej jednorodnym pomieszczeniem jest główna kuchnia  połączona z jadalnią. - Jej wystrój jest bezwstydnie francuski - śmieje się Yvonne. Ale to raczej niezobowiązujący klimat prowincji, choć z domieszką salonowego szyku. Proste pasiaste szafki kuchenne, chochle na metalowych stojakach, blaszane wiadra, przecierane drewno krzeseł i stołów - wszystko mówi nam o wakacjach, o prostocie i słodyczy wiejskiego życia blisko przyrody.

dom i wnętrze na wideo

Komentarze (1)
Francuski koktajl
Zaloguj się
  • d-lerka

    0

    Ojej! Chociaż jest tam tak spokojnie, to jednak małego oczopląsu prawie dostałam! Coś mi w tym wnętrzu nie gra!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje