Ubierz swój dom na Gwiazdkę - świąteczne dekoracje

Karolina Mucha
06.12.2017 10:00
Wprowadzenie świątecznego klimatu do mieszkania nie wymaga dużego nakładu finansowego. Wystarczą drobne przedmioty, by dom nabrał świątecznego wyglądu. Wybraliśmy dla was świąteczne dekoracje :)

Świąteczna dekoracja mieszkania
Fot. Dekoria

Pięknie wyglądające potrawy, aromatyczne ciasta, uśmiechnięta i odświętnie ubrana rodzina - to właśnie tworzy magiczną, bożonarodzeniową atmosferę. Jednak świąteczny czas warto umilić jeszcze bardziej za pomocą dodatków do mieszkania.

Najważniejszym elementem dekoracyjnym, zgodnie z tradycją, jest choinka, na której muszą znaleźć się bombki, kolorowe światełka, skórki pomarańczy czy cukierki. Stół możemy przyozdobić gałązkami świerka, szyszkami lub kawałkami kory. Nie może zabraknąć ozdobnych lampionów i aromatycznych świec.

Ozdobne figurki w postaci reniferów, ustawione na komodzie lub obok choinki, wywołają uśmiech na twarzach domowników. Gorąca herbata lub kakao w kubku ze świątecznym motywem będzie doskonałym towarzyszem kawałka ciasta.

Poduszki na kanapie w salonie możemy ubrać w poszewki z motywem gwiazdek, choinek, reniferów. W świątecznych dekoracjach króluje kolor czerwony, beżowy, złoto oraz srebro.

Poniżej znajdziecie wybrane dekoracje.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX