Szybki sposób na świąteczne porządki

sponsorowany

Każdy z nas przymierza się do przedświątecznych porządków z nieukrywaną niechęcią. Wyobrażamy sobie te męczące godziny spędzone na odkurzaniu... Koniec z tym. Na rynku pojawili się sprzymierzeńcy w walce z brudem i kurzem, którzy sami zajmą się porządkami w naszym domu i to nie tylko od Święta. iRoboty to nowoczesna technologia, wyrafinowany design i gwarancja 100% czystości. Poznajcie iRobota Roomba e5 oraz iRobota Roomba i7+.

Święta
Święta
Fot. Pixabay/PhotoMIX-Company

Sprzątanie już nigdy nie będzie takie jak kiedyś

iRoboty Roomba e5 pomagają skutecznie w kompleksowym sprzątaniu domu czy mieszkania. Posiadają niezwykle wydajny filtr powietrza. Choć odkurzacz nie jest okazałych rozmiarów ma niezwykłą moc ssania, a to wszystko dzięki unikatowej konstrukcji w której wykorzystano 2 gumowe szczotki. Ponadto gumowy bieżnik sprawia, że szczotki ściśle przylegają do każdego rodzaju sprzątanej nawierzchni usuwając wszystko – od drobnego kurzu po większe zabrudzenia. Bardzo ciekawym i unikalnym rozwiązaniem jest funkcja wykrywania brudu – Dirt Detect™, która umożliwia utrzymanie podłóg w doskonałej czystości.

 

 

iRobot Roomba z serii e
iRobot Roomba z serii e
iRobot

iRoboty Roomba i7 wyposażone w technologię Imprint Imprint Smart Mapping.™ zostały stworzone na potrzeby inteligentnego domu. Potrafią samodzielnie ładować się bazach dokujących. Możemy w pełni kontrolować ich pracę i decydować gdzie, kiedy i jak długo będą sprzątały. Potrafią też dostosować swoją moc pracy do poziomu zanieczyszczeń w mieszkaniu. Technologia vSLAM® wykorzystuje optyczny czujnik, do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę, dzięki czemu robot tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać. Potrafią również samodzielnie opróżniać swoje pojemniki na brud.

Robot odkurzający Roomba® i7
Robot odkurzający Roomba® i7
Fot. iRobot

iRoboty i7+ zostały wyposażone w stację ładująco-czyszczącą Clean Base, która przenosi wygodę użytkowania na wyższy poziom – automatycznie transportuje brud wprost do zamykanego worka w stacji, który może pomieścić zawartość nawet 30 pełnych pojemników na brud, więc możesz zapomnieć o odkurzaniu na kilka tygodni. Do modelu i7 istnieje możliwość dokupienia oddzielnie samej stacji. Pojemniki na brud robotów zarówno z serii "e" jak i "i" można szybko wymontować i skutecznie umyć pod bieżącą wodą.

Zobaczcie jak to działa

Odkurzacz Roomba i7+
Odkurzacz Roomba i7+
Fot. iRobot

Pomocnicy alergików

Wszyscy alergicy wiedzą, jak trudno jest doprowadzić mieszkanie do czystości i pozbyć się szkodliwych alergenów - kurzu i roztoczy. Dotychczas samo odkurzanie przysparzało mnóstwa trudności, trzeba było używać niewygodnych i dużych odkurzaczy z filtrem wodnym, a podczas odkurzania twarz zabezpieczać maseczkami. Koszmar... A przedsięwzięcie stawało się jeszcze trudniejsze jeśli w naszym domu znajdowały się zwierzęta. Pies gubiący sierść. Kot roznoszący żwirek po całym domu. iRoboty doskonale sobie z tym poradzą. Zostały wyposażone w specjalnie profilowane gumowe szczotki, które eliminują zarówno sierść zwierząt z podłogi jak i większe zanieczyszczenia. Zaawansowany system podwójnej filtracji AeroForce wychwytuje 99% pleśni, pyłków, roztoczy kurzu domowego oraz psich i kocich alergenów.

Święta, święta i po świętach

Nie ma lepszego prezentu bożonarodzeniowego dla domu i rodziny niż piękne i funkcjonale iRoboty Roomba serii "e" oraz "i" . Doceńcie ich supermoce i kupcie swoim bliskim komfort.

Roomba e5 i i7+
Roomba 5e i i7+
Fot. Montaż własny

Robot odkurzający Roomba® e5 wykorzystuje dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni i dużą moc ssania, by usuwać wszystko od kurzu po większe zabrudzenia. Czuły system nawigacji oraz technologia wykrywania brudu – Dirt Detect™ dostarczają inteligentnych wskazówek – dla czystych podłóg w domu każdego dnia. Cena: od 1 499,00zł

Robot odkurzający Roomba® i7+ opróżnia się automatycznie, więc możesz zapomnieć o odkurzaniu nawet na kilka tygodni. Opatentowany 3-stopniowy system sprzątania zapewnia wysoką moc ssania i czyste podłogi każdego dnia. Cena: ok. 4 000 zł

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Szybki sposób na świąteczne porządki