Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

9 sposobów na różnicę poziomów

Aldona Zakrzewska

Nierówności terenu uważa się często za mankament, jednak dzięki nim ogród może nabrać wyjątkowego charakteru. Zobacz propozycje praktycznych rozwiązań, które urozmaicą każdy ogród.

MALY OGROD EW TARAS WYSTAWA OGRODNICZA HAMPTON COURT N/Z RABATA WYNIESIONA LAWKA SIEDZISKO PODEST NAWIERZCHNIA KAMIENNA I DREWNIANA JEZIORKO WODA ZBIORNIK WODNY OCZKO WODNE BUKSZPAN BUXUS KRZEW LISCIASTY STOL STOLIK PODUSZKA OBWODKA FOT. KATARZYNA BELLINGHAM PUBLIKACJA OGRODY NR 1 (57) - 1.2004 PUBLIKACJA OGRODY NUMER SPECJALNY 2/2006 - OGROD MARZEN - 6.2006 SLOWA KLUCZOWE: OGRODY OGRODNICTWO WYSTAWY ARCHITEKTURA ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA OGRODY NR 1 (57) - CZASOPISMA
RABATY W DONICACH Dzięki systemowi podestów i podwyższonych rabat na skarpie można stworzyć komfortowy zakątek z miejscem i dla roślin (posadzonych na rabatach i w sześciennych betonowych donicach), i dla nas. Kąciki do wypoczynku zaaranżowane na tarasach z drewnianą podłogą kuszą, by przysiąść tu na dłużej.
Fot. Katarzyna Bellingham
Martwi Cię duża różnica poziomów w Twoim ogrodzie? Teren jest nierówny i trudno go zaaranżować? Ciekawy pomysł i dobry projekt sprawią, że to co na pierwszy rzut oka wydaje się niedogodnością i mankamentem stanie się główną atrakcją ogrodu! Prezentujemy 9 sprawdzonych sposobów na wykorzystanie nachylenia terenu, dzięki którym Twój ogród stanie się piękny i funkcjonalny.    Więcej o:

Skomentuj:

9 sposobów na różnicę poziomów