Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wpływ Księżyca 2015 - Witold Czuksanow

Red.

Dla wszystkich, którzy marzą o ogrodzie, od lat cieszą się jego pięknem i dobrociami , dla tych, którzy chcą, aby ogród piękniał przez cały rok, dla wszystkich, którzy czerpią siłę z przyrody.

Wpływ Księżyca 2015 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok
Wpływ Księżyca 2015 Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok
Wydawnictwo Zysk i S-ka

Wpływ Księżyca ? To tylko brzmi kosmicznie. Ta książka wydana przez Zysk i S-KA to praktyczny poradnik ogrodniczy podzielony na 12 miesięcy. W każdym miesiącu autor podpowiada co najlepiej siać, sadzić, przesadzać czy przycinać. To poradnik dla "zapracowanych" Autor poleca gatunki proste i piękne zarazem. Takie, które bez większej pielęgnacji urosną i zakwitną.

 

Witold Czuksanow "Dziewiąty rok z kolei patrzę na Księżyc, starając się wyczytać z niego różne ogrodowe wróżby i zalecenia. Zapraszam Czytelników do spoglądania w niebo, a także do czerpania z tego korzyści. Patrząc górę trzymajcie w rękach kalendarz biodynamiczny. „Wpływ Księżyca” który zawiera również zestaw uniwersalnych porad i wskazówek ogrodniczych pomocnych w uprawie ogrodu. Są one nie tylko wynikiem obserwacji astronomicznych. To głównie rezultat moich doświadczeń, sukcesów, a niekiedy ogrodowych porażek. Bo przyroda uczy pokory i mnie również nie zawsze wszystko się udaje. Na pocieszenie dodam, że każdą nauczkę sowicie wynagradza pięknem kwiatów, smakiem warzyw, owoców i aromatem ziół. Ta książka jest zestawem prostych przepisów na to, jak wszystko wyhodować, a do tego zyskać spokój, radość i wytchnienie w naszym coraz bardziej nerwowym świecie. Zapraszam do lektury!"

    Więcej o:

Skomentuj:

Wpływ Księżyca 2015 - Witold Czuksanow