Metamorfoza kuchni w bloku

red.
29.03.2016 14:35
A A A
Kuchnia po metamorfozie

Kuchnia po metamorfozie (fot. Olga)

Mieszkanie w bloku w miejscowości Łęczna w woj. Lubelskim. Nowi właściciele postanowili dostosować wygląd kuchni do pozostałej części mieszkania. Niewielkim kosztem nadali jej stylu.

Olga z mężem mają mieszkanie w bloku w Łęcznej. Nie mieli wielkich pieniędzy na remont, a chcieli odświeżyć wnętrza i dostosować wygląd kuchni do salonu. "Zależało nam na niskim koszcie, ponieważ na generalny remont nie było nas stać. Pomalowaliśmy więc meble, płytki oraz podłogę. Kiedy rok temu odważyliśmy się na ten krok, nie było jeszcze wielu metamorfoz, którymi moglibyśmy się kierować. Bałam się jak to wyjdzie, ale na szczęście minął już ponad rok i kuchnia ma się świetnie" - mówi Olga, autorka metamorfozy.

Wnętrze zostało zaaranżowane w modnych bielach i szarościach. Zmiana koloru spowodowała, że kuchnia wydaje się większa, bardziej przestronna, i zyskała nowoczesny wyraz. Właściciele zdecydowali się także na zdjęcie gzymsu z górnych szafek z wmontowanymi lampkami. Powodował on, że kuchnia wydawała się ciężka i staromodna.

Całości dopełniły dodatki - zasłony w pasy, wiklinowe kosze, ozdobne pojemniki. Dzięki nim kuchnia wygląda stylowo i przytulnie. W takiej samej konwencji został urządzony salon, na który kuchnia jest częściowo otwarta. Królują w nim różne odcienie szarości. Oba wnętrza są urządzone spójnie, w ciepły i przyjazny sposób. Wszystko to osiągnięto bez wielkich wydatków, za to dzięki pomysłowości i pracy własnych rąk.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zobacz także

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX