Wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych już 22-23 kwietnia

Targi Rzeczy Ładnych edycja wiosenna 2017

Targi Rzeczy Ładnych edycja wiosenna 2017 (mat. promocyjne)

Już w najbliższy weekend odbędzie się wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych. Kup bilet razem z najnowszym numerem magazynu "Dom&Wnętrze".

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu. Podczas tegorocznej, wiosennej edycji na odwiedzających będzie czekać wiele nowości. Pojawią się nowi wystawcy oraz specjalna strefa Vintage współorganizowana przez portal Patyna. Będzie można na niej znaleźć wyjątkowe przedmioty retro, prezentowane przez najlepszych sprzedawców z portalu Patyna. To wyjątkowa okazja, by na żywo zobaczyć najznakomitsze przykłady wzornictwa sprzed lat, od mebli przez dekoracje i przydatne sprzęty — i zabrać je do domu.

Sekcji retro towarzyszyć będzie sobotnia aukcja klasyków wyselekcjonowanych z oferty Patyny. Przedmioty z najwyższej półki, w tym rzadkie kolekcjonerskie okazy, będą licytowane na żywo, a część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana na schronisko w Korabiewicach. Podczas licytacji oferowane będą przedmioty między innymi z kolekcji Beaty Bochińskiej, autorki bestsellerowego poradnika dla kolekcjonerów "Zacznij kochać dizajn".

W czasie targów odbędzie się wystawa powstała z myślą o najmłodszych, ale nie tylko - "Miasto i las", która przybliża tematykę zwierząt żyjących w naszych miastach. Do tego na Tragach Rzeczy Ładnych nie zabraknie stref Dziecko, Ceramika, Print i w końcu Meble, które wyjątkowo się rozrosła.

Targi Rzeczy Ładnych
22-23 kwietnia, w godz. 11-19
ETHOS, Plac Trzech Krzyży 10/1, Warszawa
Na targach będzie można kupić bilet za 9 zł i razem z nim otrzymać najnowszy numer magazynu "Dom&Wnętrze" (numer na rynku dostępny będzie od czwartku, 20 kwietnia).
Cena samego biletu wynosi 5 zł.
Więcej na: targirzeczyladnych.pl

dom i wnętrze na wideo

Zobacz także
  • Plebiscyt make me! Ostatnie dni naboru do must have!
  • Znamy zwycięzców konkursu Tekstyliada Znamy zwycięzców konkursu Tekstyliada
  • Meble włoskiej marki Alivar wybrała właścicielka apartamentu, włoskie lampy marki VeniceM dobrała projektantka. Po prawej, pod oknem słynny fotel Lounge Chair & Ottoman Ray i Charlesa Eamesów (Vitra). Nad nim obraz Jerzego Jurgi. Apartament na 25. piętrze wieżowca Cosmopolitan
Skomentuj:
Wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych już 22-23 kwietnia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX