Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ostatnie dni naboru do must have!

red.

Już tylko do 17 kwietnia do północy trwa nabór do plebiscytu must have! Wyłaniane są w nim najlepsze polskie produkty wdrożone do produkcji.

Plebiscyt make me!
Plebiscyt make me!
mat. prasowe

must have to organizowany przez Łódź Design Festival plebiscyt, w którym wyróżniane są najlepsze polskie wdrożenia - pochodzące od polskich projektantów i/lub polskich producentów. To nieodpłatnie nadawany znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą. Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu proponować rodzimy biznes oraz projektantów.

must have to swego rodzaju rekomendacja konsumencka - wyróżniony przedmiot warto mieć. Zgłoszenia do plebiscytu mają charakter otwarty i są bezpłatne. Własne nominacje, po dokonaniu przeglądu rynku, przedstawia również Rada Ekspertów. Zgłaszane produkty muszą spełnić dwa podstawowe warunki: pochodzić z Polski oraz być dostępne w sprzedaży. Spośród wszystkich nominacji wyboru najlepiej zaprojektowanych produktów dokonuje Rada Ekspertów. W skład Rady wchodzą przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

Zgłoszenia do plebiscytu must have może przesłać każdy - zapraszamy nie tylko polskich producentów i projektantów, zależy nam także na opinii konsumentów. Nabór kończy się 17 kwietnia o północy!

    Więcej o:

Skomentuj:

Ostatnie dni naboru do must have!