Jak korzystać z forum?

Red.

Nie korzystałeś jeszcze z forum? To proste narzędzie ułatwi Ci komunikację z innymi użytkownikami i dyskusję na interesujące Cię tematy.

zapisz się na newsletter
e-ogrody.pl
fot. Shutterstock
Gdzie znajdziesz forum?

Linku do forum szukaj w prawym górnym rogu nawigacji serwisu. Na forum e-ogrodów możesz dyskutować zarówno jako użytkownik zalogowany lub niezalogowany. Dlaczego warto stworzyć konto? Jeden login pozwoli Ci udzielać się na każdym forum tematycznym gazeta.pl oraz dodawać zdjęcia na fotoforum.gazeta.pl.

Jeżeli nie zdecydujesz się na założenie konta, pamiętaj, że Twój login mogą wykorzystywać też inni, a Twój adres IP jest widoczny dla wszystkich.Jak wypowiadać się na forum?

Wybierz interesujący Cię wątek i kliknij "Odpowiedz". Możesz odpowiadać w całym wątku lub skomentować jedynie wybraną wypowiedź.Jeśli na forum nie ma interesującego Cię tematu, załóż nowy wątek. Przejdź do wybranej grupy tematycznej, wybierz "Rozpocznij wątek", następnie wpisz swój nick, jeśli się nie chcesz się logować, wpisz temat, a w polu "Treść" pytanie, na które szukasz odpowiedzi.

Jak dodawać zdjęcia?

Jeśli chcesz umieścić w swojej wypowiedzi zdjęcie, kliknij ikonkę przedstawiającą obrazek, a następnie wklej adres pod jakim znajduje się w Internecie.

Jeśli Twojego zdjęcia nie ma jeszcze w sieci, możesz je dodać logując się na profil w serwisie e-ogrody.

Kiedy zdjęcie pojawi się już na Twoim profilu, skopiuj jego link i dodaj w wątku na forum.

ZAPRASZAMY NA FORUM >>

Skomentuj:

Jak korzystać z forum?